Ырғыз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 26 ақпандағы № 46 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 2 наурызда № 38069 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Ырғыз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ырғыз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ырғыз ауданының әкімі Н. Қызбергенов
Ырғыз ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 26 ақпандағы
№ 46 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Ырғыз ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 175 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7404 болып тіркелген) қаулысы;
2. "Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 175 "Ырғыз ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ырғыз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 268 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25452 болып тіркелген) қаулысы;
3. "Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 175 "Ырғыз ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ырғыз ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 226 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30681 болып тіркелген) қаулысы;
4. "Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 175 "Ырғыз ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ырғыз ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қазандағы № 180 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8417 болып тіркелген) қаулысы;
5. "Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 175 "Ырғыз ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ырғыз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 қазандағы № 147 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8638-04 болып тіркелген) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Иргизского района
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 26 февраля 2026 года № 46. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2026 года № 38069
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Иргизского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Иргизского района Н. Қызбергенов
Приложение к постановлению
Акимата Иргизского района
от 26 февраля 2026 года № 46
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Иргизского района
1. Постановление акимата Иргизского района от 4 сентября 2020 года № 175 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Иргизскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7404);
2. Постановление акимата Иргизского района от 26 ноября 2021 года № 268 "О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 4 сентября 2020 года № 175 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Иргизскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25452);
3. Постановление акимата Иргизского района от 21 ноября 2022 года № 226 "О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 4 сентября 2020 года № 175 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Иргизскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30681);
4. Постановление акимата Иргизского района от 23 октября 2023 года № 180 "О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 4 сентября 2020 года № 175 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Иргизскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8417);
5. Постановление акимата Иргизского района от 17 октября 2024 года № 147 "О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 4 сентября 2020 года № 175 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Иргизскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8638-04).