Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2026 жылғы 29 маусымдағы № 121 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 30 маусымда № 39142 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Ақтөбе облысының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2026 жылғы 29 маусымдағы
№ 121 қаулыға қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір актілерінің тізбесі
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 наурыздағы № 80 "Мемлекеттік саяси қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27363 болып тіркелген).
2. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 67 "Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органдарының және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8316 болып тіркелген).
3. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 5 мамырдағы № 119 "Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органдарының және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 67 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8344 болып тіркелген).
4. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 мамырдағы № 118 "Ақтөбе облысында спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8346 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых актов акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 29 июня 2026 года № 121. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2026 года № 39142
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые акты акимата Актюбинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Актюбинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 29 июня 2026 года № 121
Перечень утративших силу некоторых актов акимата Актюбинской области
1. Постановление акимата Актюбинской области от 28 марта 2022 года № 80 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения политическим государственным служащим и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27363).
2. Постановление акимата Актюбинской области от 16 марта 2023 года № 67 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих местных исполнительных органов и исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8316).
3. Постановление акимата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 119 "О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 16 марта 2023 года № 67 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих местных исполнительных органов и исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8344).
4. Постановление акимата Актюбинской области от 4 мая 2023 года № 118 "Об утверждении регионального перечня приоритетных видов спорта в Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8346).