Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2026 жылғы 17 ақпандағы № 168 "Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін кәбіл арқылы немесе эфирде жалпыға бірдей хабарлау құқығын беру жөніндегі көрсетілетін қызметті сатып алуға арналған үлгілік конкурстық құжаттаманы бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2026 жылғы 20 шілдедегі № 700 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 шілдеде № 39351 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2026 жылғы 17 ақпандағы № 168 "Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін кәбіл арқылы немесе эфирде жалпыға бірдей хабарлау құқығын беру жөніндегі көрсетілетін қызметті сатып алуға арналған үлгілік конкурстық құжаттаманы бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 38001 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың тақырыбы төмендегідей редакцияда жазылсын:
"Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға құқық беру жөніндегі қызметті сатып алу бойынша үлгілік конкурстық құжаттаманы бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын ұсыну жөніндегі қызметті сатып алу бойынша үлгілік конкурстық құжаттама бекітілсін.";
аталған бұйрықпен бекітілген Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын ұсыну жөніндегі қызметті сатып алу бойынша үлгілік конкурстық құжаттамада:
тақырыбы төмендегідей редакцияда жазылсын:
"Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын ұсыну жөніндегі қызметті сатып алу бойынша үлгілік конкурстық құжаттама";
2-тармақтың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) үлгілік нысандар:
осы КҚ-ға 4-қосымшаға сәйкес авторлық құқық объектілерін пайдалану құқығын ұсыну жөніндегі қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт;
осы КҚ-ға 5-қосымшаға сәйкес сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын ұсыну жөніндегі қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт.";
1, 2, 3-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрыш мынадай редакцияда жазылсын:
"Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі қызметтерді сатып алу үлгілік конкурстық құжаттамаға 4-қосымша";
тақырыбы төмендегідей редакцияда жазылсын:
"Авторлық құқық объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарттың үлгілік нысаны";
5-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрыш мынадай редакцияда жазылсын:
"Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі қызметтерді сатып алу үлгілік конкурстық құжаттамаға 5-қосымша";
тақырыбы төмендегідей редакцияда жазылсын:
"Сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарттың үлгілік нысаны";

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 февраля 2026 года № 168 "Об утверждении типовой конкурсной документации по приобретению услуги по предоставлению права на сообщение для всеобщего сведения по кабелю или передачи в эфир объектов авторского права и (или) смежных прав"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 20 июля 2026 года № 700. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2026 года № 39351
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 февраля 2026 года № 168 "Об утверждении типовой конкурсной документации по приобретению услуги по предоставлению права на сообщение для всеобщего сведения по кабелю или передачи в эфир объектов авторского права и (или) смежных прав" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 38001) следующие изменения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении типовой конкурсной документации по приобретению услуги по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) смежных прав";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую типовую конкурсную документацию по приобретению услуги по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) смежных прав.";
в Типовой конкурсной документации по приобретению услуги по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) смежных прав, утвержденной указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Типовая конкурсная документация по приобретению услуги по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) смежных прав";
подпункт 8) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"8) типовые формы:
договора о государственных закупках услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права согласно приложению 4 к настоящей КД;
договора о государственных закупках услуг по предоставлению права на использование объектов смежных прав согласно приложению 5 к настоящей КД.";
приложения 1, 2, 3 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему приказу;
в Приложении 4:
правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 4 к Типовой конкурсной документации по приобретению услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) объектов смежных прав";
заголовок изложить в следующей редакции:
"Типовая форма договора о государственных закупках услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права";
в Приложении 5:
правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 5 к Типовой конкурсной документации по приобретению услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) объектов смежных прав";
заголовок изложить в следующей редакции:
"Типовая форма договора о государственных закупках услуг по предоставлению права на использование объектов смежных прав";

3.3-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) электрондық цифрлық қолтаңбаларды пайдалана отырып, құқықтарды ұжымдық басқару саласындағы бірыңғай цифрлық платформа арқылы жасалған лицензиялық шарт бойынша сабақтас құқықтар объектілерін пайдаланғаны үшін Тапсырыс беруші Өнім берушіге тоқсан сайын сыйақы төлейді, бұл сыйақы Өнім беруші бекіткен мөлшерлемелер бойынша, бірақ Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 400 "Туындыларды пайдаланудың кейбір түрлері үшін авторлық сыйақының ең төменгі мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32874 болып тіркелген) және № 401 "Орындаушыларға және фонограммалар шығарушыларға берілетін сыйақының ең төмен мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32834 болып тіркелген) бұйрықтарымен бекітілген авторлық сыйақының, сондай-ақ орындаушылар мен фонограмма өндірушілеріне төленетін сыйақының ең төменгі мөлшерлемелерінен кем емес мөлшерде төленеді;";
3.3-тармақтың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) Шарттың 3.3-тармағының 7) тармақшасында көзделген сабақтас құқықтар объектілерін пайдаланғаны үшін сыйақыны Тапсырыс беруші төлем шотын қоса бере отырып, екі Тарап қол қойған көрсетілген қызметтер актісінің негізінде жазылған төлем шотын алған күннен бастап күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде Өнім берушінің есеп шотына аударады.".
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты оның ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің м.а.
Б. Жакселекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
м.а. 2026 жылғы 20 шілдедегі
№ 700 бұйрығына
1 қосымша
Авторлық құқық және (немесе)
сабақтас құқықтар объектілерін
пайдалану құқығын беру
жөніндегі көрсетілетін
қызметтерді сатып алу жөніндегі
үлгілік конкурстық құжаттамаға
1-қосымша
Авторлық құқық объектілерін және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға құқық беру жөніндегі лоттардың тізбесі және көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарттары
(бекітілген жылдық жоспар негізінде қалыптастырылады)
Конкурс № _____________________________
Конкурстың атауы: авторлық құқық объектілерін және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі қызметтерді сатып алу
Лот №
Тапсырыс берушінің атауы
Қызмет атауы*
Өлшем бірлігі
Саны, көлемі
Жеткізу шарттары (ИНКОТЕРМС 2010 талаптарына сәйкес)
Қызмет көрсету мерзімі
Қызмет көрсету орны
Аванстық төлем мөлшері, %
Лот бойынша бөлінген сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
2.
*Қызметтің толық сипаттамасы техникалық ерекшелікте көрсетіледі.
Бұйрыққа 2-қосымша
Авторлық құқық және (немесе)
сабақтас құқықтар объектілерін
пайдалану құқығын беру
жөніндегі көрсетілетін
қызметтерді сатып
алу жөніндегі үлгілік
конкурстық құжаттамаға
2-қосымша
Мемлекеттік сатып алу шеңберінде көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыру кезінде әлеуетті өнім берушіге қойылатын біліктілік талаптары (тапсырыс беруші толтырады)
Тапсырыс берушінің атауы ________________________________________
Ұйымдастырушының атауы _______________________________________
Конкурс № _____________________________________________________
Конкурстың атауы: авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу
Лот № _________________________________________________________
Лоттың атауы___________________________________________________
Әлеуетті өнім беруші келесі біліктілік талаптарына сай болуы тиіс.

подпункт 7) пункта 3.3 изложить в следующей редакции:
"7) за использование объектов смежных прав по лицензионному договору, заключенному посредством единой цифровой платформы в сфере коллективного управления правами с использованием электронных цифровых подписей, Заказчик ежеквартально выплачивает Поставщику вознаграждение по ставкам, утвержденным Поставщиком, но не менее размера ставки, устанавливаемой в соответствии с минимальными ставками авторского вознаграждения и вознаграждения исполнителям и производителям фонограмм, утвержденными приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 400 "Об утверждении минимальных ставок авторского вознаграждения за некоторые виды использования произведений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32874) и приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 401 "Об утверждении минимальных ставок вознаграждения исполнителям и производителям фонограмм" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32873);";
подпункт 8) пункта 3.3 изложить в следующей редакции:
"8) вознаграждение за использование объектов смежных прав, предусмотренное подпунктом 7) пункта 3.3 Договора, Заказчик перечисляет на расчетный счет Поставщика в течение 30 (тридцати) календарных дней со дня получения счета на оплату, выписанного на основании подписанного обеими Сторонами акта оказанных услуг с приложением счета на оплату.".
2. Комитету по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. министра юстиции Республики Казахстан Б. Жакселекова
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
И.о. министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 июля 2026 года
№ 700
Приложение 1
к Типовой конкурсной
документации по
приобретению услуг по
предоставлению права
на использование объектов
авторского права и (или)
объектов смежных прав
Перечень лотов и условия приобретения услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) объектов смежных прав
(формируется на основе утвержденного годового плана)
№ конкурса ______________________________
Наименование конкурса: Приобретение услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) объектов смежных прав
№ Лота
Наименование заказчика
Наименование услуги*
Единица измерения
Количество, объем
Условия поставки (в соответствии с ИНКОТЕРМС 2010)
Срок оказания услуг
Место оказания услуг
Размер авансового платежа, %
Сумма, выделенная по лоту, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
2.
*Полное описание и характеристика услуги указываются в технической спецификации.
Приложение 2 к приказу
Приложение 2
к Типовой конкурсной
документации по
приобретению услуг по
предоставлению права на
использование объектов
авторского права и (или)
объектов смежных прав
Квалификационные требования, предъявляемые к потенциальному поставщику при осуществлении государственных закупок услуг (заполняется заказчиком)
Наименование заказчика
_________________________________________________________________
Наименование организатора
_________________________________________________________________
№ конкурса
_________________________________________________________________
Наименование конкурса: Приобретение услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) объектов смежных прав
№ лота ___________________________________________________________
Наименование лота
_________________________________________________________________
Потенциальный поставщик должен соответствовать следующим квалификационным требованиям.

1. Уәкілетті орган берген, құқықтарды ұжымдық басқару салаларында қызметті жүзеге асыруға арналған аккредиттеу туралы куәліктің болуы, оның қолданылу мерзімі авторлық құқық объектілерін және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін кәбіл арқылы немесе эфирде жалпыға бірдей хабарлау құқығын беру жөніндегі қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарттың қолданылу мерзіміне сәйкес келуі тиіс.
2. Республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің алты еселенген мөлшерінен асатын салық берешегінің болмауы (веб-порталда мемлекеттік кірістер органдарының мәліметтері негізінде автоматты түрде айқындалады).
3. Банкроттық немесе тарату рәсіміне жатпайды.
4. Қажетті материалдық және еңбек ресурстарының болуы.
Материалдық ресурстар:
Материалдық ресурстардың атауы
Саны
Растайтын құжаттар
1
Құқықтарды ұжымдық басқару саласындағы бірыңғай цифрлық платформаға қолжетімділіктің болуы
1
Құқықтарды ұжымдық басқару саласында бірыңғай цифрлық платформаны пайдалану туралы шарт
Еңбек ресурстары:
Еңбек ресурстарының атауы
Саны
1
Талап етілмейді
Бұйрыққа 3-қосымша
Авторлық құқық және (немесе)
сабақтас құқықтар объектілерін
пайдалану құқығын беру
жөніндегі көрсетілетін
қызметтерді сатып алу жөніндегі
үлгілік конкурстық құжаттамаға
3-қосымша
Сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің техникалық ерекшелігі (тапсырыс беруші толтырады)
Тапсырыс берушінің атауы ____________________________________________
Ұйымдастырушының атауы____________________________________________
Конкурс № __________________________________________________________
Конкурстың атауы: авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу
Лот № ______________________________________________________________
Лоттың атауы _______________________________________________________
Көрсетілетін қызметтердің бірыңғай номенклатуралық анықтамалығы кодының атауы*
Көрсетілетін қызмет атауы
Авторлық құқық және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу (лотқа байланысты таңдалады):
1) авторлық құқық объектілерін пайдалану құқығын беру;
2) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану құқығын беру.
Өлшем бірлігі*
Саны (көлемі)*
Қосылған құн салығын есептемегендегі бірлік бағасы*
Қосылған құн салығын есептемегенде сатып алуға бөлінген жалпы сома*
Қызмет көрсету мерзімі*
Қажетті сипаттамалардың, параметрлердің және өзге де бастапқы деректердің сипаттамасы:
Әлеуетті өнім берушіні жеңімпаз деп айқындаған және онымен мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасқан жағдайда әлеуетті өнім берушіге қойылатын талаптар (қажет болған жағдайда көрсетіледі) (көрсетілген мәліметтерді көрсетпегені және ұсынбағаны үшін әлеуетті өнім берушіні қабылдамауға жол берілмейді)

1. Наличие свидетельства об аккредитации, выданного уполномоченным органом, на осуществление деятельности в сферах коллективного управления, срок действия которого соответствует сроку действия Договора о государственных закупках услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) Договора о государственных закупках услуг по предоставлению права на использование объектов смежных прав.
2. Отсутствие налоговой задолженности, превышающей шестикратный размер месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете (определяется веб-порталом автоматически на основании сведений органов государственных доходов).
4. Наличие необходимых материальных и трудовых ресурсов.
Материальные ресурсы:
Наименование материальных ресурсов
Количество
Подтверждающие документы
1
Наличие доступа к Единой цифровой платформе в сфере коллективного управления правами
1
Договор об использовании единой цифровой платформы в сфере коллективного управления правами
Трудовые ресурсы:
Наименование трудовых ресурсов
Количество
1
Не требуются
Приложение 3 к приказу
Приложение 3
к Типовой конкурсной
документации по
приобретению услуг по
предоставлению права на
использование объектов
авторского права и (или)
объектов смежных прав
Техническая спецификация приобретаемых услуг (заполняется заказчиком)
Наименование заказчика______________________________________________
Наименование организатора ____________________________________________
№ конкурса __________________________________________________________
Наименование конкурса: Приобретение услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) объектов смежных прав
№ лота ______________________________________________________________
Наименование лота____________________________________________________
Наименование кода Единого номенклатурного справочника услуг*
Наименование услуги
Приобретение услуг по предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) объектов смежных прав (выбрать в зависимости от лота):
1) предоставление права на использование объектов авторского права;
2) предоставление права на использование объектов смежных прав.
Единица измерения*
Количество (объем)*
Цена за единицу, без учета налога на добавленную стоимость*
Общая сумма, выделенная для закупки, без учета налога на добавленную стоимость*
Срок оказания услуги*
Описание требуемых характеристик, параметров и иных исходных данных:
Условия к потенциальному поставщику в случае определения его победителем и заключения с ним договора о государственных закупках (Указываются при необходимости) (Отклонение потенциального поставщика за неуказание и непредставление указанных сведений не допускается)

1. Өнім беруші Тапсырыс берушіге мынадай байланысты қызметтер кешенін көрсетуге міндеттенеді:
1) авторлық құқық объектілерін және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалануға айрықша емес құқықтарды беру;
2) құқық иеленушілердің пайдасына авторлық құқық және сабақтас құқықтар объектілерін пайдаланғаны үшін сыйақыны жинау, бөлу және төлеу.
2. Шарт құқық иеленушілердің мүліктік емес құқықтарына қолданылмайды.
3. Қызмет көрсету орны: _____________________________.
4. Қызмет көрсетудің жалпы мерзімі: _____________________________.
5. Шарт бойынша сома: авторлық құқық объектілерін және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдаланғаны үшін төленетін сыйақы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 400 және 2023 жылғы 22 маусымдағы № 401 бұйрықтарымен бекітілген авторлық сыйақының және орындаушылар мен фонограмма өндірушілеріне төленетін сыйақының ең төменгі мөлшерлемелеріне сәйкес белгіленетін мөлшерлемеден төмен болмауға тиіс.
6. Өнім беруші Тапсырыс беруші төлейтін сыйақыны авторлық құқық объектілерін және (немесе) сабақтас құқықтар объектілерін пайдалану туралы есепке сәйкес бөлуге және төлеуге кепілдік береді.
7. Өнім беруші міндеттемелерді орындауға байланысты алынған мәліметтердің құпиялылығын сақтауға міндеттенеді және мұндай мәліметтердің жария етілмеуін қамтамасыз ету үшін барлық шаралардың болуына кепілдік береді.
8. Қызметтерді көрсету кезінде әлеуетті өнім беруші Қазақстан Республикасының "Авторлық құқық және сабақтас құқықтар туралы" Заңын сақтауға міндетті.
9. Шартпен реттелмеген бөлігінде Тараптар құқықтарды ұжымдық басқару саласындағы бірыңғай цифрлық платформа арқылы жасалған лицензиялық шартты басшылыққа алады.
* мәліметтер мемлекеттік сатып алу жоспарынан алынады (автоматты түрде көрсетіледі).
Ескерту.
1. Әрбір сипаттамалар, параметрлер, бастапқы деректер және орындаушыға қосымша шарттар жеке жолмен көрсетіледі.
2. Техникалық ерекшелікте әлеуетті өнім берушіге қойылатын біліктілік талаптарын белгілеуге жол берілмейді.
3. Өзге құжаттарда техникалық ерекшелік талаптарын белгілеуге жол берілмейді.

1. Поставщик оказывает Заказчику комплекс связанных услуг по:
предоставлению права на использование объектов авторского права и (или) смежных прав.
2. Договор не распространяется на неимущественные права правообладателей.
3. Место оказания услуг: ______________________________.
4. Общий срок оказания услуг: ______________________________.
5. Сумма по договору: вознаграждение, выплачиваемое за использование объектов авторского права и (или) смежных прав, должно быть не ниже ставки, установленной приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 400 "Об утверждении минимальных ставок авторского вознаграждения за некоторые виды использования произведений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32874) и приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 401 "Об утверждении минимальных ставок вознаграждения исполнителям и производителям фонограмм" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32873).
6. Поставщик гарантирует распределение и выплату вознаграждения, выплачиваемого Заказчиком, в соответствии с отчетом об использовании объектов авторского права и (или) объектов смежных прав.
7. Поставщик сохраняет конфиденциальность сведений, полученных в связи с исполнением обязательств, и гарантирует, что имеет все меры для обеспечения неразглашения таких сведений.
8. При оказании услуг потенциальный поставщик должен соблюдать Закон Республики Казахстан "Об авторском праве и смежных правах".
9. В части, неурегулированной Договором, Стороны руководствуются лицензионным договором, заключенным посредством единой цифровой платформы в сфере коллективного управления правами.
* сведения подтягиваются из плана государственных закупок (отображаются автоматически).
Примечание.
1. Каждые характеристики, параметры, исходные данные и дополнительные условия к исполнителю указываются отдельной строкой.
2. Установление в технической спецификации квалификационных требований, предъявляемых к потенциальному поставщику, не допускается.
3. Установление требований технической спецификации в иных документах не допускается.