Кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрінің 2026 жылғы 1 маусымдағы № 61 және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2026 жылғы 1 маусымдағы № 7 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 2 маусымда № 38865 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бірлескен бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Стратегиялық талдау және даму департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және реформалар
агенттігінің Төрағасы
_________А. Иргалиев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
_________С. Жумангарин
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Төрағасы
2026 жылғы 1 маусымдағы
№ 7 мен
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2026 жылғы 1 маусымдағы
№ 61 бірлескен бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бірлескен бұйрықтардың тізбесі
1. "Ұлттық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 11 тамыздағы № 79 және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 1 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23968 болып тіркелген).
2. "Ұлттық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 11 тамыздағы № 79 және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 1 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 14 және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 2 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31822 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых совместных приказов
Совместный приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 июня 2026 года № 61 и Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 1 июня 2026 года № 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2026 года № 38865
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу некоторые совместные приказы по перечню согласно приложению к настоящему совместному приказу.
2. Департаменту стратегического анализа и развития Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства по
стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
__________А. Иргалиев
Заместитель Премьер-Министра –
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________С. Жумангарин
Приложение к
совместному приказу
Председатель Агентства
по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 1 июня 2026 года № 7 и
Заместитель Премьер-Министра –
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 1 июня 2026 года № 61
Перечень утративших силу некоторых совместных приказов
1. Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 августа 2021 года № 79 и Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 12 августа 2021 года № 1 "О некоторых вопросах национальных проектов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23968).
2. Совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 января 2023 года № 14 и Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 31 января 2023 года № 2 "О внесении изменений в совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 августа 2021 года № 79 и Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 12 августа 2021 года № 1 "О некоторых вопросах национальных проектов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31822).

3. "Ұлттық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 11 тамыздағы № 79 және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 1 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 тамыздағы № 148 және Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2023 жылғы 11 тамыздағы № 4 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33296 болып тіркелген).

3. Совместный приказ исполняющего обязанностей Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 августа 2023 года № 148 и Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 11 августа 2023 года № 4 "О внесении изменений в совместный приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 августа 2021 года № 79 и Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 12 августа 2021 года № 1 "О некоторых вопросах национальных проектов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33296).