Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 403 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 30 сәуірде № 38612 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке сот орындаушысының алименттерді және жалақыны өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды орындауға байланысты қызметіне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 595 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізімінде № 12613 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген жеке сот орындаушысының алименттерді және жалақыны өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды орындауға байланысты қызметіне ақы төлеу қағидаларында:
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) борышкердің іздестірілуіне байланысты үш және одан көп ай берешек болған кезде алиментті өндіріп алу туралы атқарушылық құжат бойынша:
атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулы;
атқарушылық іс жүргізудің қозғалғаны туралы әр тараптарға, хабарламаның жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттар қоса беріліп хабарлау;
зейнетақы аударымдарының жоқтығы туралы мәліметтер, есеп уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей;
жылжымалы және жылжымайтын мүліктің жоқтығы туралы мәліметтер (тіркеу органдарының сұрау салулары мен жауаптары) есеп уәкілетті органға жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей;
борышкер болып табылатын жеке тұлғаның Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою, Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттарды қоса бере отырып);
борышкерге іздеу салуды жариялау туралы жеке сот орындаушысының прокурор санкциялаған қаулысы;
борышкерге қатысты үш және одан көп ай берешегін айқындау туралы қаулы;
борышкердің тұрғылықты мекенжайы бойынша шығу актісі бойынша нысан осы Қағиданың 2-қосымшасына сәйкес. Бұл ретте жеке сот орындаушысының көмекшілері мен тағылымдамашылары атқарушылық әрекеттерге куәгер ретінде қатыса алмайды;";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Жеке сот орындаушысының алиментті және жалақыны өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды орындаумен байланысты қызметіне ақы төлеу бір атқару құжаты бойынша, осы атқару құжаты бойынша соңғы төлем жүргізілген күннен бастап он екі ай өткеннен кейін, жылына бір рет жүргізіледі. Аталған төлем ағымдағы жылдың бірінші не екінші жартыжылдығында төленеді.
Төлемді жүзеге асыру кезінде атқарушылық іс жүргізу жеке сот орындаушысының іс жүргізуінде болуы тиіс және "орындалуда" не борышкерді іздестіруге байланысты "тоқтатылған" мәртебесіне ие болуы тиіс.";

О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 апреля 2026 года № 403. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2026 года № 38612
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 ноября 2015 года № 595 "Об утверждении Правил оплаты деятельности частного судебного исполнителя, связанной с исполнением исполнительных документов о взыскании алиментов и заработной платы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12613) следующие изменения:
в Правилах оплаты деятельности частного судебного исполнителя, связанной с исполнением исполнительных документов о взыскании алиментов и заработной платы, утвержденных указанным приказом:
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) по исполнительному документу о взыскании алиментов при наличии задолженности три и более месяцев в связи с розыском должника:
постановление о возбуждении исполнительного производства;
извещение каждой из сторон о возбуждении исполнительного производства, с приложением документов, подтверждающих отправку или вручения извещения;
сведения об отсутствии пенсионных отчислений, не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган;
сведения об отсутствии движимого и недвижимого имущества (запросы и ответы регистрирующих органов) не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган;
выставление временного ограничения на выезд физического лица, являющегося должником, из Республики Казахстан после истечения срока обжалования, согласно пункту 5 статьи 10 Закона статьи 10 (с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение);
санкционированное прокурором постановление частного судебного исполнителя об объявлении в розыск должника;
постановление об определении задолженности за три и более месяцев в отношении должника;
акт выезда по месту жительства должника по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам. При этом помощники и стажеры частного судебного исполнителя не могут участвовать в исполнительных действиях в качестве понятого;";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Оплата деятельности частного судебного исполнителя, связанная с исполнением исполнительных документов о взыскании алиментов и заработной платы по одному исполнительному документу, производится один раз в год, по истечении двенадцати месяцев с даты последней произведенной оплаты по данному исполнительному документу. Данная оплата выплачивается в первом либо во втором полугодии текущего года.
На момент осуществления оплаты исполнительное производство должно находиться в производстве частного судебного исполнителя и иметь статус "на исполнении", либо "приостановлено" в связи с розыском должника.";

көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Қағидаларға 2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Іс қағаздарды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2021 жылғы 12 мамырдағы № 386 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізімінде № 22749 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Іс қағаздарды жүргізу қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жеке сот орындаушысының кеңсесінде іс жүргізу қағаз тасығыштарда, сондай-ақ мемлекеттік атқарушылық іс жүргізудің автоматтандырылған цифрлық жүйесін (бұдан әрі - цифрлық жүйе) пайдалана отырып жүргізіледі.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Жеке сот орындаушысының цифрлық жүйе арқылы мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардан мәліметтерді жеке мақсатта қолдануына жол берілмейді.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Жеке сот орындаушысының лицензиясының қолданылуы тоқтатылған немесе лицензиясынан айырылған, оның Жеке сот орындаушыларының республикалық палатасы (бұдан әрі – Республикалық палата) мүшелігінен шығарылған жағдайда жеке сот орындаушысының цифрлық жүйеге қолжетімділігі бұғатталады. Бұл ретте цифрлық жүйе уәкілетті орган басшысының тиісті бұйрығының реквизиттері мен деректері (бұйрық күні, нөмірі, мерзімі және тоқтата тұру немесе тоқтату негіздері) көрсетіледі. Жеке сот орындаушысының цифрлық жүйе электрондық базасындағы электрондық мұрағаттық атқарушылық құжаттарына қолжетімділік Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 652 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12848 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Жеке сот орындаушылары арасында атқарушылық құжаттарды бөлу қағидаларына сәйкес өзге жеке сот орындаушысына беріледі.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жасалатын құжаттар Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 25 тамыздағы № 236 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдарда құжаттама жасау, құжаттаманы басқару және электрондық құжат айналымы жүйелерін пайдалану қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33339 болып тіркелген) сәйкес рәсімделеді.";
25-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"25. Хат-хабарлар адресаттарға пошта арқылы, қолма-қол не цифрлық жүйе арқылы немесе техникалық байланыс құралдарын пайдалана отырып беріледі.";
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

Приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
Приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 мая 2021 года № 386 "Об утверждении правил делопроизводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22749) следующие изменения:
В Правилах делопроизводства, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Делопроизводство в конторе частного судебного исполнителя ведется на бумажном носителе, а также с использованием государственной автоматизированной цифровой системы исполнительного производства (далее – цифровая система).";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Использование частным судебным исполнителем сведений из государственных электронных информационных ресурсов посредством цифровой системы в личных целях не допускается.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. При приостановлении, прекращении действия либо лишении лицензии частного судебного исполнителя, исключении его из членства в Республиканской палате частных судебных исполнителей (далее – Республиканская палата) доступ частного судебного исполнителя к цифровой системе блокируется. При этом в цифровой системе указываются реквизиты и данные соответствующего приказа руководителя уполномоченного органа (дата, номер приказа, срок и основание приостановления или прекращения). Доступ к электронным архивным исполнительным производствам частного судебного исполнителя, находящимся в электронной базе цифровой системы, передается другому частному судебному исполнителю в соответствии с Правилами распределения исполнительных документов между частными судебными исполнителями утвержденных приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 652 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12848).";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Создаваемые документы оформляются в соответствии с Правилами документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в государственных и негосударственных организациях, утвержденными приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 25 августа 2023 года № 236 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 33339).";
пункт 25 изложить в следующей редакции:
"25. Корреспонденция направляется адресатам по почте, нарочно либо посредством цифровой системы или с использованием технических средств связи.";
пункт 26 изложить в следующей редакции:

"26. Жеке сот орындаушысына өңірлік палатадан қағаз тасығышта келіп түскен атқарушылық құжаттар кіріс құжаттарды тіркеу журналында кіріс құжаты ретінде тіркеледі. Ілеспе хатта осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес, нысан бойынша тіркеу штампы, сондай-ақ күні мен нөмірі қойылады.";
27-тармақ алып тасталсын;
28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"28. Жеке сот орындаушысы қабылданған әрбір атқарушылық құжат бойынша атқарушылық іс жүргізу (атқарушылық іс) рәсімдейді, оған орындау кезінде жасақталған барлық құжаттар енгізіледі. Атқарушылық іс жүргізудің нөмірі автоматты түрде цифрлық жүйеде беріледі.".
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Мәжбүрлеп орындату комитеті:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2026 жылғы 12 шілдеден бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың екінші тармағының үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші, он бірінші, он екінші, он алтыншы, он жетінші абзацтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
Е. Сарсембаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
2026 жылғы 30 сәуірдегі
№ 403 Бұйрыққа 1-қосымша
Жеке сот орындаушысының
алименттерді және жалақыны
өндіріп алу туралы
атқарушылық құжаттарды
орындауға байланысты
қызметіне ақы төлеу
қағидаларына 1-қосымша
Нысан
Жеке сот орындаушысының шараларды қабылдау бойынша жасаған атқарушылық әрекеттері туралы есеп
Жеке сот орындаушылары жүргізген атқарушылық әрекеттер туралы мәліметтер
Атқарушылық іс жүргізулердің санаты
алиментті өндіріп алу туралы
жалақыны өндіріп алу туралы
борышкердің іздестірілуіне байланысты үш және одан көп ай берешек болғанда
борышкердің тұрақты кірісі, жұмыс орны және өндіріп алуға болатын мүлкі болмағанда
өндіріп алуға болатын ақшалай қаражат және мүлік болмағанда
1
атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы қаулы
+
+
+
2
атқарушылық іс жүргізудің қозғалғаны туралы тараптардың әрқойсысына, хабарламаның жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттар қоса бере отырып, хабарлау
+
+
+
3
зейнетақы аударымдарының жоқтығы туралы мәліметтер, уәкілетті органға есеп жіберілгенге дейін үш айдан кешіктірмей
+
+
4
жылжымалы және жылжымайтын мүліктің жоқтығы туралы мәліметтер (жылжымайтын мүлік, жер учаскесі, көлік құралы, ауыл шаруашылығы техникасы, зейнетақы және жәрдемақылардың жоқтығы туралы тіркеу органдарының сұрау салулары мен жауаптары) уәкілетті органға есеп жіберілген күнге дейін үш айдан кешіктірілмей ұсынылуы тиіс.
+
+
+
5
борышкер болып табылатын жеке тұлғаның Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою, Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғанын растайтын құжаттарды қоса бере отырып)
+
+
6
жеке сот орындаушысының борышкерге іздеу салуды жариялау туралы прокурор санкциялаған қаулысы
+
7
борышкерге қатысты үш және одан көп ай берешегін айқындау туралы қаулы
+
+
8
осы Қағиданың 2 қосымшасына сәйкес нысан бойынша борышкердің тұрғылықты мекенжайы бойынша шығу актісі
+
9
борышкерді жұмысқа орналастыру туралы хабарлама
+
10
әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттама жасау үшін аумақтық әділет органына бағытталған материалдарды жіберуге
+
11
өндіріп алушының борышкерді қылмыстық жауаптылыққа тарту туралы арызы
+
12
қылмыстық қудалау органына сот актiсiн орындаудан жалтарған борышкерді қылмыстық жауаптылыққа тарту туралы енгізілген ұсыныс
+
13
борышкер болып табылатын заңды тұлға басшысының (міндетін атқарушының) Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу қою Атқарушылық іс жүргізу туралы Заңның 10-бабының 5-тармағына сәйкес шағымдану мерзімі өткеннен кейін (жіберілгенін немесе тапсырылғаның растайтын құжаттарды қоса бере отырып)
+
14
лицензиялардың, рұқсаттар мен арнайы құқықтардың қолданысын тексеру туралы мәліметтер және сотқа борышкерге лицензияларды, рұқсаттар мен арнайы құқықтарды беруге уақытша тыйым салу туралы ұсынысты, сондай-ақ борышкерге бұрын берілген лицензиялардың, рұқсаттар мен арнайы құқықтардың қолданысын тоқтата тұру туралы ұсынысты сотқа жолданғандығын растайтын құжаттарды қоса бере отырып, жолдау
+
15
сот орындаушысына атқарушылық іс жүргізу тараптарын шақырту
+
16
дебиторлық берешегінің жоқтығы туралы мәліметтер (мемлекеттік кірістер және бухгалтерия органдарынан алынған ақпарат)
+
17
борышкерді әкімшілік жауапкершілікке тарту туралы не бас тарту туралы сот актісі
+
18
уәкілетті органның қылмыстық жауаптылыққа тарту не құрамының жоқ болуына байланысты сотқа дейінгі тергеу ісін жүргізуді тоқтату туралы қаулы
+
19
Барлығы
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
2026 жылғы 30 сәуірдегі
№ 403 Бұйрыққа 2-қосымша
Жеке сот орындаушысының
алименттерді және жалақыны
өндіріп алу туралы
атқарушылық құжаттарды
орындауға байланысты
қызметіне ақы төлеу
қағидаларына 2-қосымша
Нысан
Борышкердің тұрғылықты мекенжайы (орналасқан жері, тұрғылықты жері) бойынша шығу актісі
Ескерту. Қағида ҚР Әділет министрінің 30.12.2021 № 1136 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылды.
20__жыл "__" ________ ________
(шығудың күні мен уақыты)
_________________________
Қала, облыстың атауы
Жеке сот орындаушысы _________________________________________________________
_____________________________________________________________________________ (жеке сот орындаушысының тегі, аты және әкесінің аты және атқарушы округі, мекенжайы)
____________________________________________________________________________
_________________________________________________атқарушылық құжат бойынша (атқарушылық құжаттың атауы, нөмірі және берілген күні) ______________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ туралы (атқарушылық құжаттың талаптары, өндіріп алушы мен борышкер (тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда) олардың жеке сәйкестендіру нөмірлері)
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________ "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Заңның 126-бабын басшылыққа алып,
_____________________________________________________________
___________________________________________________________________________ (көше, үй, подъезд, қабат, корпус, пәтер көрсетіледі) ________________________________________________________ мекенжайы бойынша шығып _______________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________ анықтады, (шығудың нәтижесі)
Куәгер(лер) _________________________________________________________________ тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда), қолы ____________________________________________________________________________
Жеке сот орындаушысы
_________________________ жеке сот орындаушысының тегі мен аты
________________ қолы

"26. Исполнительные документы на бумажном носителе, поступившие частному судебному исполнителю из региональной палаты, регистрируются как входящий документ в журнале регистрации входящих документов. На сопроводительном письме проставляются регистрационный штамп по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, а также дата и номер.";
пункт 27 исключить;
пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. На каждый принятый к производству исполнительный документ частным судебным исполнителем оформляется исполнительное производство (исполнительное дело), в которое включаются все документы, образующиеся в процессе исполнения. Номер исполнительного производства присваивается цифровой системой автоматически.".
3. Комитету принудительного исполнения Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев третьего, четвертого, пятого, шестого, седьмого, восьмого, одиннадцатого, двенадцатого, шестнадцатого, семнадцатого пункта 2 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 12 июля 2026 года.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Е. Сарсембаев
Приложение 1 к приказу
Министр юстиции
Республики Казахстан
от 30 апреля 2026 года № 403
Приложение 1
к Правилам оплаты
деятельности частного
судебного исполнителя,
связанной с исполнением
исполнительных документов
о взыскании алиментов и
заработной платы
Форма
Отчет частного судебного исполнителя о совершении исполнительных действий по принятию мер
Сведения о произведенных частным судебным исполнителем исполнительных действий
Категория исполнительных производств
о взыскании алиментов при
о взыскании заработной платы
наличии задолженности три и более месяцев, в связи с розыском должника
отсутствии у должника постоянного дохода, места работы и имущества, на которое возможно обратить взыскание
отсутствие денежных средств и имущества, на которое возможно обратить взыскание
1
постановление о возбуждении исполнительного производства
+
+
+
2
извещение каждой из сторон о возбуждении исполнительного производства, с приложением документов, подтверждающих отправку или вручения извещения
+
+
+
3
сведения об отсутствии пенсионных отчислений не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган
+
+
4
сведения об отсутствии движимого и недвижимого имущества (запросы и ответы регистрирующих органов об отсутствии недвижимости, земельного участка, транспортного средства, сельскохозяйственной техники, пенсий и пособий) не позднее, чем за три месяца до направления отчета в уполномоченный орган
+
+
+
5
выставление временного ограничения на выезд физического лица, являющегося должником из Республики Казахстан, после истечения срока обжалования, согласно пункту 5 статьи 10 Закона об исполнительном производстве (с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение)
+
+
6
санкционированное прокурором постановление частного судебного исполнителя об объявлении в розыск должника
+
7
постановление об определение задолженности за три и более месяцев в отношении должника
+
+
8
акт выезда по месту жительства должника, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
+
9
уведомление о необходимости трудоустройства должника
+
10
материалы, направленные в территориальный орган юстиции для составления протокола об административном правонарушении
+
11
заявление взыскателя о привлечении должника к уголовной ответственности
+
12
внесенное в орган уголовного преследования представление о привлечении к уголовной ответственности должника, уклоняющегося от исполнения судебного акта
+
13
выставление временного ограничения на выезд руководителя (исполняющего обязанности) юридического лица, являющегося должником из Республики Казахстан после истечения срока обжалования согласно пункту 5 статьи 10 Закона об исполнительном производстве (с приложением документов, подтверждающих отправку или вручение)
+
14
сведения о проверке действий лицензий, разрешения и специальных прав и направление в суд представления о временном запрещении выдавать должнику лицензии, разрешения и специальные права, а также о приостановлении действия ранее выданных должнику лицензий, разрешений и специальных прав, с приложением подтверждающих документов о направлении в суд представления
+
15
вызов сторон исполнительного производства к судебному исполнителю
+
16
сведения об отсутствии дебиторской задолженности (информация из органов государственных доходов и бухгалтерии)
+
17
судебный акт о привлечении должника к административной ответственности либо об отказе
+
18
постановление уполномоченного органа о привлечении к уголовной ответственности либо прекращении досудебного производства рассмотрения в связи с отсутствием состава
+
19
всего
Приложение 2 к приказу
Министр юстиции
Республики Казахстан
от 30 апреля 2026 года № 403
Приложение 2
к Правилам оплаты
деятельности частного
судебного исполнителя,
связанной с исполнением
исполнительных документов
о взыскании алиментов и
заработной платы
Форма
Акт выезда по месту жительства (нахождения, расположения) должника
Сноска. Правила дополнены приложением 2 в соответствии с приказом Министра
юстиции РК от 30.12.2021 № 1136 (вводится в действие по истечении десяти календарных
дней после дня его первого официального опубликования).
"____"______ 20__ г. __________ _____________________________
(дата и время выезда)             наименование области, города
Частный судебный исполнитель ______________________________________________
__________________________________________________________________________
(фамилия, инициалы частного судебного исполнителя, адрес и его исполнительный округ)
по исполнительному документу ______________________________________________
_______________________________________________________________________________
(наименование исполнительного документа, его номер и дата)
о ________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(указываются требование исполнительного документа, данные взыскателя и должника
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), его идентификационный номер)
руководствуясь статьей 126 Закона "Об исполнительном производстве и статусе судебных
исполнителей" осуществил выезд по адресу: ________________________________________
______________________________________________________________________________,
(город, улица, дом, подъезд, этаж, корпус, квартира)
и установил _______________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(результат выезда)
Понятые/ой _______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
__________________________________________________________________________
Частный судебный исполнитель _____________________________ _________________
(фамилия, инициалы частного судебного исполнителя) (подпись)