"Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операциялардың салдарын жою жөніндегі зерттеу және жұмыс нәтижелерін қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2021 жылғы 20 тамыздағы № 458 және Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 343 бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2026 жылғы 6 наурыздағы № 85 және Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2026 жылғы 10 наурыздағы № 38 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 11 наурызда № 38118 тіркелді.
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операциялардың салдарын жою жөніндегі зерттеу және жұмыс нәтижелерін қабылдау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2021 жылғы 20 тамыздағы № 458 және Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 343 бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 31 тамызда № 24171 болып тіркелді) келесі толықтырулар енгізілсін:
10-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшасымен толықтырылсын:
"4) жер қойнауын зерттеу жөніндегі уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі.";
11-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшасымен толықтырылсын:
"5) жер қойнауын зерттеу жөніндегі уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі.".
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Геология комитеті заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты ресми Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында алғашқы ресми жарияланғанған күнінен кейін орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи
ресурстар министрі
__________Е. Нысанбаев
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
__________Е. Нагаспаев

О внесении дополнений в совместный приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № 458 и Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 26 августа 2021 года № 343 "Об утверждении Правил приемки результатов обследования и работ по ликвидации последствий операций по недропользованию"
Совместный приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 6 марта 2026 года № 85 и Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 10 марта 2026 года № 38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2026 года № 38118
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Внести в совместный приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № 458 и Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 26 августа 2021 года №343 "Об утверждении Правил приемки результатов обследования и работ по ликвидации последствий операций по недропользованию" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24171) следующие дополнения:
пункт 10 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) территориального подразделения уполномоченного органа по изучению недр.";
пункт 11 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) территориального подразделения уполномоченного органа по изучению недр.".
2. Комитету геологии Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
__________ Е. Нысанбаев
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
__________ Е. Нагаспаев