Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2026 жылғы 23 ақпандағы № 13 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 2 наурызда № 38070 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 147-бабының 5-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды жүзеге асыру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Инвестициялық саясат және қаржы секторын дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
С. Жумангарин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2026 жылғы 23 ақпандағы № 13
бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды жүзеге асыру қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды жүзеге асыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 147-бабының 5-тармағына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды жүзеге асыру тәртібін айқындайды.

Об утверждении Правил осуществления учета исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 февраля 2026 года № 13. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2026 года № 38070
В соответствии с пунктом 5 статьи 147 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила осуществления учета исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан.
2. Департаменту инвестиционной политики и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
С. Жумангарин
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утверждены приказом
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 23 февраля 2026 года № 13
Правила осуществления учета исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила осуществления учета исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 5 статьи 147 Бюджетного кодекса Республики Казахстан (далее – Кодекс) и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и определяют порядок осуществления учета исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан.

2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелер – жасалған мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары бойынша белгілі бір күнге мемлекеттік әріптес, концедент қабылдаған және орындамаған қаржылық міндеттемелердің бюджеттен бөлінетін сомасы бойынша мемлекеттік әріптестің, концеденттің құқықтары мен міндеттерінің жиынтығы;
2) мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты – мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты тараптарының құқықтары, міндеттері мен жауапкершілігі белгіленетін, мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектісін құру және пайдалану арқылы бір немесе бірнеше әлеуметтік-экономикалық міндетті шешу мақсатында жасалатын жазбаша келісім;
3) мемлекеттік қазынашылық – бюджетті атқару жөніндегі орталық атқарушы органның бюджетті қазынашылық атқару жөніндегі уәкілетті органның функциялары жүктелген ведомствосы.
Осы Қағидаларда пайдаланылатын өзге де терминдер мен анықтамалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қолданылады.
2-тарау. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды жүзеге асыру тәртібі
3. Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуын есепке алуды мемлекеттік қазынашылық "е-Қаржымині" интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – "е-Қаржымині" ИААЖ) арқылы жүзеге асырады.
4. Тиісті саланың орталық уәкілетті мемлекеттік органдары мемлекеттік қазынашылыққа электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметі жасаған мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары бойынша ақпаратты тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10 (оны) күніне дейін ұсынады.
5. Мемлекеттік қазынашылық тиісті саланың орталық мемлекеттік органдары ұсынған ақпарат келіп түскеннен кейін 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмейтін мерзімде республикалық бюджеттің атқарылуы жөніндегі есептерден алынған деректерге сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады.
Тиісті саланың орталық мемлекеттік органдары ұсынған ақпарат республикалық бюджеттің атқарылуы жөніндегі есептерден алынған деректермен сәйкес келмеген жағдайда, мемлекеттік қазынашылық ұсынылған ақпаратты пысықтауға жібереді.
Тиісті саланың орталық уәкілетті мемлекеттік органдары 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей ақпаратты пысықтайды және мемлекеттік қазынашылыққа қайтадан енгізеді.

2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) государственные обязательства по проектам государственно-частного партнерства – совокупность прав и обязанностей государственного партнера, концедента по сумме, выделяемой из бюджета, на определенную дату принятых и не исполненных государственным партнером, концедентом финансовых обязательств по заключенным договорам государственно-частного партнерства;
2) договор государственно-частного партнерства – письменное соглашение, устанавливающее права, обязанности и ответственность сторон договора государственно-частного партнерства, заключаемое в целях решения одной или нескольких социально-экономических задач путем создания и эксплуатации объекта государственно-частного партнерства;
3) государственное казначейство – ведомство центрального исполнительного органа по исполнению бюджета, на которое возложены функции уполномоченного органа по казначейскому исполнению бюджета;
Иные термины и определения, используемые в настоящих Правилах, применяются в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
Глава 2. Порядок осуществления учета исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан
3. Учет исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства осуществляется государственным казначейством посредством интегрированной автоматизированной информационной системы "е-Минфин" (далее – ИАИС "е-Минфин").
4. Центральные уполномоченные государственные органы соответствующей отрасли представляют в государственное казначейство посредством системы электронного документооборота информацию по заключенным договорам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан ежеквартально до 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
5. Государственное казначейство в срок не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня поступления информации, представляемой центральными государственным органами соответствующей отрасли, осуществляет ее проверку на соответствие данным, полученным из отчетов по исполнению республиканского бюджета.
В случае несоответствия информации, представленной центральными государственными органами соответствующей отрасли, с полученными данными из отчетов по исполнению республиканского бюджета, государственное казначейство направляет представленную информацию на доработку.
Центральные государственные органы соответствующей отрасли не позднее 3 (трех) рабочих дней дорабатывают информацию и повторно вносят в государственное казначейство.

6. Мемлекеттік қазынашылық осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің орындалуы туралы есепті (бұдан әрі – Есеп) қалыптастырады.
Есеп тиісті саланың орталық мемлекеттік органдары ұсынатын ақпарат, сондай-ақ мемлекеттік қазынашылықтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінен алынған деректер негізінде қалыптастырылады.
7. Мемлекеттік қазынашылық Есепті бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға және бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органға тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 25 (жиырма бесі) күніне дейін жібереді.
8. Бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті орган тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі екінші айдың 10 (оны) күнінен кешіктірмей, Кодекстің 40-бабының 7-тармағына сәйкес Есепті жариялауды қамтамасыз етеді.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік
әріптестік жобалары бойынша
мемлекеттік міндеттемелердің
орындалуын есепке алуды
жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша.
Әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: мемлекеттік қазынашылыққа.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан www.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Әкімшілік нысанның атауы: Қазақстан Республикасы Үкіметінің жасалған мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары бойынша ақпарат.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 1-ҚРҮ МЖӘ ЖША.
Кезеңділігі: тоқсан сайын.
Есепті кезең: __ тоқсан __ жыл.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды өтеусіз ұсынатын тұлғалар тобы: тиісті саланың уәкілетті орталық мемлекеттік органдары.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізінде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10 (оны) күніне дейін.
Бизнес сәйкестендіру нөмірі:
Жинау әдісі: электронды түрде.
Мемлекеттік әріптестің атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартын тіркеу күні
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартын тіркеу нөмірі
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты бойынша жекеше әріптес
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартының жалпы сомасы
Төлем түрі
Жиыны, төлемдер кестесі бойынша мемлекеттік міндеттемелер сомасы
Жиыны, мемлекеттік міндеттемелердің нақты төленген сомасы
Жоспар
(жыл)
Факт
(жыл)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
теңге
Атауы ______________________ Мекенжайы ______________________________
Телефоны ___________________ Электрондық поштаның мекенжайы ______________
Орындаушы ____________________________________________ _________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолтаңбасы, телефоны
Басшы немесе оның міндеттерін атқаратын адам
______________________ _______________ ____________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолтаңбасы
Мөрдің орны
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің жасалған мемлекеттік-
жекешелік әріптестік шарттары
бойынша ақпарат" әкімшілік
деректерді өтеусіз негізде
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жасалған мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары бойынша ақпарат" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
(индекс: 1-ҚРҮ МЖӘ ЖША, кезеңділігі: тоқсан сайын)

6. Государственное казначейство формирует отчет об исполнении государственных обязательствах по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан (далее – Отчет) согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Отчет формируется на основании информации, представляемой центральными государственными органами соответствующей отрасли, а также данных, полученных из интегрированной информационной системы государственного казначейства.
7. Государственное казначейство направляет Отчет в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета и центральный уполномоченный орган по бюджетной политике ежеквартально до 25 (двадцать пятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
8. Центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета ежеквартально, не позднее 10 (десятого) числа второго месяца, следующего за отчетным кварталом, обеспечивает публикацию Отчета в соответствии с пунктом 7 статьи 40 Кодекса.
Приложение 1
к Правилам осуществления
учета государственным
казначейством
исполнения государственных
обязательств по проектам
государственно-частного
партнерства Правительства
Республики Казахстан
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в государственное казначейство.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: www.gov.kz
Наименование административной формы: Информация по заключенным договорам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 1-ИЗД ПРК ГЧП.
Периодичность: ежеквартальная.
Отчетный период: ___ квартал __ год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: центральные государственные органы соответствующей отрасли.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: ежеквартально, до 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Бизнес-идентификационный номер
Метод сбора: в электронном виде.
тенге
Наименование государственного-партнера
Наименование проекта государственно-частного партнерства
Дата регистрации договора государственно-частного партнерства
Номер регистрации договора государственно-частного партнерства
Частный партнер по договору государственно-частного партнерства
Общая сумма договора государственно-частного партнерства
Вид платежа
Итого, сумма государственных обязательств по графику платежей
Итого, фактически выплаченная сумма государственных обязательств
План (год)
Факт (год)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование ______________________ Адрес_________________________
Телефон ____________________ Адрес электронной почты ______________
Исполнитель ____________________________________________ _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________ _______________ ____________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Приложение к форме,
предназначенной
для сбора административных
данных на безвозмездной основе
"Информация по заключенным
договорам государственно-частного
партнерства Правительства
Республики Казахстан"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Информация по заключенным договорам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан"
(индекс: 1-ИЗД ПРК ГЧП, периодичность: ежеквартально)

1. Осы түсіндірме тиісті саланың уәкілетті орталық мемлекеттік органдары жасаған мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары бойынша ақпарат жасауына және ұсынуына арналған.
2. Құндық мәндегі барлық көрсеткіштер теңгемен толтырылады.
3. Есеп мемлекеттік қазынашылыққа ұсынылады.
Бағандарда мыналар көрсетіледі:
1-бағанда жобаның реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты бойынша мемлекеттік әріптес көрсетіледі;
3-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты бойынша жобаның атауы көрсетіледі;
4-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартына сәйкес жобаны іске асыру күні көрсетіледі;
5-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартына тіркеу нөмірі көрсетіледі;
6-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты бойынша жекеше әріптес көрсетіледі;
7-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартының жалпы сомасы көрсетіледі;
8-бағанда "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Заңның 9-бабына сәйкес жекеше әріптестің шығындарын өтеу және кірістер алу түрлері көрсетіледі;
9-бағанда төлемдер кестесі бойынша мемлекеттік міндеттемелердің жалпы сомасы көрсетіледі;
10-бағанда мемлекеттік міндеттемелердің нақты төленген сомасы көрсетіледі;
11-бағанда төлемдер кестесі бойынша тиісті жылға арналған мемлекеттік міндеттемелерді төлеу жоспары көрсетіледі;
12-бағанда төлемдер кестесі бойынша тиісті жылға арналған мемлекеттік міндеттемелерді төлеу фактісі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік
әріптестік жобалары бойынша
мемлекеттік міндеттемелердің
орындалуын есепке алуды
жүзеге асыру қағидаларына
2-қосымша.
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға, бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органға.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан www.minfin.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Әкімшілік нысанның атауы: Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің орындалуы туралы есеп.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: 2-ҚРҮ МЖӘ МЕ.
Кезеңділігі: тоқсан сайын.
Есепті кезең: __ тоқсан __ жыл.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын тұлғалар тобы: мемлекеттік қазынашылық.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізінде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 25 (жиырма бесі) күніне дейін.
Бизнес сәйкестендіру нөмірі:
Жинау әдісі: электронды түрде.
теңге
Мемлекеттік әріптестің атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасының атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартының жалпы сомасы
Төлем түрі
Жиынтығы, төлемдер кестесі бойынша мемлекеттік міндеттемелер сомасы
Жиынтығы, мемлекеттік міндеттемелердің нақты төленген сомасы
Жоспар
(жыл)
Факт
(жыл)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Атауы ______________________ Мекенжайы ______________________________
Телефоны ____________________ Электрондық поштаның мекенжайы ______________
Орындаушы ____________________________________________ _________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолтаңбасы, телефоны
Басшы немесе оның міндеттерін орындайтын адам
______________________ _______________ ____________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолтаңбасы
Мөрдің орны
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік
әріптестік жобалары бойынша
мемлекеттік міндеттемелерінің
орындалуы туралы есеп" әкімшілік
деректерді өтеусіз негізде
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің орындалуы туралы есеп" әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
(индекс: 2-ҚРҮ МЖӘ МЕ, кезеңділігі: тоқсан сайын)

1. Настоящее пояснение предназначено для составления и представления центральными государственными органами соответствующей отрасли информации по заключенным договорам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан.
2. Все показатели в стоимостном выражении заполняются в тенге.
3. Отчет представляется в государственное казначейство.
В графах указываются:
в графе 1 указывается порядковый номер проекта;
в графе 2 указывается государственный партнер по договору государственно-частного партнерства;
в графе 3 указывается наименование проекта по договору государственно-частного партнерства;
в графе 4 указывается дата реализации проекта в соответствии с договором государственно-частного партнерства;
в графе 5 указывается номер регистрации договору государственно-частного партнерства;
в графе 6 указывается частный партнер по договору государственно-частного партнерства;
в графе 7 указывается общая сумма договора государственно-частного партнерства;
в графе 8 указываются виды возмещения затрат и получения доходов частного партнера в соответствии со статьей 9 Закона "О государственно-частном партнерстве";
в графе 9 указывается общая сумма государственных обязательств по графику платежей;
в графе 10 указывается фактически выплаченная сумма государственных обязательств;
в графе 11 указывается план выплаты государственных обязательств на соответствующий год по графику платежей;
в графе 12 указывается факт выплаты государственных обязательств на соответствующий год по графику платежей.
Приложение 2 к Правилам
осуществления учета
государственным казначейством
исполнения государственных
обязательств по проектам
государственно-частного
партнерства Правительства
Республики Казахстан
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета, в центральный уполномоченный орган по бюджетной политике.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: www.minfin.gov.kz
Наименование административной формы: Отчет об исполнении государственных обязательствах по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: 2-ОГО ПРК ГЧП.
Периодичность: ежеквартальная.
Отчетный период: ___ квартал __ год.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: государственное казначейство.
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: ежеквартально, до 25 (двадцать пятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Бизнес-идентификационный номер
Метод сбора: в электронном виде.
тенге
Наименование государственного партнера
Наименование проекта государственно-частного партнерства
Общая сумма договора государственно-частного партнерства
Вид платежа
Итого, сумма государственных обязательств по графику платежей
Итого, фактически выплаченная сумма государственных обязательств
План (год)
Факт (год)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование ______________________ Адрес ________________________
Телефон ____________________ Адрес электронной почты ______________
Исполнитель ____________________________________________ _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________ _______________ ____________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
на безвозмездной основе
"Отчет об исполнении
государственных
обязательствах по проектам
государственно-частного
партнерства Правительства
Республики Казахстан"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе "Отчет об исполнении государственных обязательствах по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан"
(индекс: 2-ОГО ПРК ГЧП, периодичность: ежеквартально)

1. Осы түсіндірме Мемлекеттік қазынашылықтың Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы жиынтық есепті жасауына және ұсынуына арналған.
2. Құндық мәндегі барлық көрсеткіштер теңгемен толтырылады.
3. Есеп бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға, бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынылады.
Бағандарда мыналар көрсетіледі:
1-бағанда жобаның реттік нөмірі көрсетіледі;
2-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты бойынша мемлекеттік әріптестің атауы көрсетіледі;
3-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарты бойынша жобаның атауы көрсетіледі;
4-бағанда мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартының жалпы сомасы көрсетіледі;
5-бағанда "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Заңның 9-бабына сәйкес жекеше әріптестің шығындарын өтеу және кірістер алу түрлері көрсетіледі;
6-бағанда төлемдер кестесі бойынша мемлекеттік міндеттемелердің жалпы сомасы көрсетіледі
7-бағанда мемлекеттік міндеттемелердің нақты төленген сомасы көрсетіледі;
8-бағанда төлемдер кестесі бойынша тиісті жылға арналған мемлекеттік міндеттемелерді төлеу жоспары көрсетіледі;
9-бағанда тиісті жылға арналған мемлекеттік міндеттемелерді төлеу фактісі көрсетіледі.

1. Настоящее пояснение предназначено для составления и представления государственным казначейством сводного отчета о принятых государственных обязательствах по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан.
2. Все показатели в стоимостном выражении заполняются в тенге.
3. Отчет представляется в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета, центральный уполномоченный орган по бюджетной политике.
В графах указываются:
в графе 1 указывается порядковый номер проекта;
в графе 2 указывается наименование государственного партнера по договору государственно-частного партнерства;
в графе 3 указывается наименование проекта по договору государственно-частного партнерства;
в графе 4 указывается общая сумма договора государственно-частного партнерства;
в графе 5 указываются виды возмещения затрат и получения доходов частного партнера в соответствии со статьей 9 Закона "О государственно-частном партнерстве";
в графе 6 указывается общая сумма государственных обязательств по графику платежей
в графе 7 указывается фактически выплаченная сумма государственных обязательств;
в графе 8 указывается план выплаты государственных обязательств на соответствующий год по графику платежей;
в графе 9 указывается факт выплаты государственных обязательств на соответствующий год план по графику платежей.