Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-3 "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 18 қарашадағы № 21-11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 қарашада № 37456 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-3 "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28763 болып тіркелді) және 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 11-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" 2022 жылғы 8 шілдедегі № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7370-07 болып тіркелді) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы (А. Хайруллин) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жариялағаннан кейін Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Мукаев

О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 июля 2022 года № 12-3 "Об определении перечней социально значимых сообщений по Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2025 года № 21-11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2025 года № 37456
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 июля 2022 года № 12-3 "Об определении перечней социально значимых сообщений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28763) и от 26 апреля 2024 года № 11-2 "О внесений изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 июля 2022 года № 12-3 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7370-07).
2. Руководителю государственного учреждения "Аппарат Западно-Казахстанского областного маслихата" (А.Хайруллин) обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Западно-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Мукаев