Үлкен Нарын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 16/172-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 қазанда № 37236 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үлкен Нарын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Үлкен Нарын ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 шілдедегі № 4/22-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №9050-16 болып тіркелген);
2) "Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 5 шілдедегі № 4/22-VIII "Үлкен Нарын ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдеі № 11/126-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9190-16 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Сыдыкова

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Үлкен Нарын
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 24 октября 2025 года № 16/172-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2025 года № 37236
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Үлкен Нарын:
1) решение маслихата района Үлкен Нарын от 05 июля 2024 года № 4/22-VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Үлкен Нарын" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9050-16);
2) решение маслихата района Үлкен Нарын от 15 апреля 2025 года № 11/126-VIII "О внесении изменения в решение маслихата района Үлкен Нарын от 05 июля 2024 года № 4/22-VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Үлкен Нарын" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9190-16).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Сыдыкова