Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы "Зайсан ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" №VIII-21-20 шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 45/7-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 19 желтоқсанда № 37614 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы "Зайсан ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" №VIII-21-20 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8985-16 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Е. Загипаров

О признании утратившим силу решение маслихата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года №VIII-21-20 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Зайсанском районе"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 декабря 2025 года № 45/7-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2025 года № 37614
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Зайсанского районного Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года №VIII-21-20 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Зайсанском районе" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №8985-16).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Е. Загипаров