Түркістан қалалық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 15/67-VIII "Түркістан қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 37/171-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37644 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының "Түркістан қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 18 наурыздағы №15/67-VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6481-13 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев

О признании утратившим силу решения Туркестанского городского маслихата от 18 марта 2024 года № 15/67-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Туркестан"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 19 декабря 2025 года № 37/171-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37644
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Туркестан" от 18 марта 2024 года №15/67-VIII (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6481-13).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев