Кентау қаласының қалаішілік және ауданішілік бағыттардағы автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифті және сараланатын тарифті белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2025 жылғы 29 мамырдағы № 200 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 30 мамырда № 6713-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31, 37-баптарына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19-бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении тарифа и дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки внутри городских и внутри районных маршрутах города Кентау
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 29 мая 2025 года № 200. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 30 мая 2025 года № 6713-13
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Кентау қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың біріңғай тарифі 70 (жетпіс) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Кентау қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
1) электрондық жол жүру картасы немесе электрондық төлемнің қосымша қызметтері арқылы қолма-қол ақшасыз жол ақысын төлеу кезінде – 70 (жетпіс) теңге;

1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях для всех маршрутов в городе Кентау в размере 70(семьдесят)тенге.
2. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях на территории города Кентау в следующих размерах:
1) при безналичной оплате проезда посредством электронной проездной карты либо дополнительными сервисами электронной оплаты – 70 (семьдесят) тенге;

2) жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 100 (жүз) теңге.
3. Тұрақты әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдарына тариф бағасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Күші жойылды деп танылсын:
1) Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 267 "Кентау қаласының қалалық және қала маңы қатынастарында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4238 тіркелген);

2) при оплате проезда наличными деньгами – 100 (сто) тенге.
3. Утвердить цену тарифа на регулярные социально значимые пассажирские перевозки согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Признать утратившими силу:
1)Постановление акимата города Кентау от 5 октября 2017 года№267"Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и в пригородном сообщении города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4238);

2) Кентау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 17 шілдедегі №257 "Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 267 "Кентау қаласының қалалық және қала маңы қатынастарында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5721 тіркелген).
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов
Кентау қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 29 мамырдағы
№ 200 қаулысына қосымша
Жолаушылар әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері
Маршруттың атауы
Қашықтық (шақырым)
Жол жүру құны
1
Кентау – Ащысай
54

2) Постановление акимата города Кентау от 17 июля 2020 года№257 "О внесении изменений в постановление акимата города Кентау от 5 октября 2017 года № 267 "Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и в пригородном сообщении города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5721).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов
Приложение к постановлению
акимата города Кентау
от 29 мая 2025 года № 200
Тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров
Наименование маршрута
Расстояние (километр)
Стоимость проезда
1
Кентау – Ащысай
54