"Атырау облысының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 274 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 26 мамырдағы № 100 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 мамырда № 5279-06 болып тіркелді
Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 274 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3983 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
Атырау облысы
әкімдігінің 2025 жылғы
26 мамырдағы № 100
қаулысына қосымша
Атырау облысы
әкімдігінің 2017 жылғы
31 қазандағы № 274
қаулысымен бекітілген
Атырау облысының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері
Олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Атырау облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына (кәсіби спорттық клубтарды қоспағанда) ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері
р/с №
Жарыстардың атаулары
Ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері (АЕК)
Ескертпе
Спортшылар
Жаттықтырушылар
1-орын
2-орын
3-орын
5-орын
6-орын
1-орын
2-орын
3-орын
5-орын
6-орын
1
Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындары (жазғы, қысқы);

О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 31 октября 2017 года № 274 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 26 мая 2025 года № 100. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 28 мая 2025 года № 5279-06
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 31 октября 2017 года № 274 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3983) следующее изменение:
в приложении:
размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам Атырауской области, утвержденные указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
Приложение
к постановлению Акимата
Атырауской области от 26
мая 2025 года № 100
Утвержден
постановлением акимата
Атырауской области от "31"
октября 2017 года № 274
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Атырауской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, тренерам Атырауской области, (за исключением профессиональных спортивных клубов) входящим в состав сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд по видам спорта) по олимпийским видам спорта
р/с№
Наименования соревнований
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания в (МРП)
Примечание
Спортсмены
Тренеры
1-место
2-место
3-место
5- места
6-места
1-место
2-место
3- место
5- места
6- места
1
Олимпийские, Паралимпийские
Сурдлимпийские игры (летние, зимние)