Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 243 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 7 қарашада № 37365 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Атырау облысы Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Атырау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
Атырау облысы
әкімдігінің 2025 жылғы
6 қарашадағы № 243
қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25817 болып тіркелген).
2. "Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 "Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 196 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092-06 болып тіркелген).
3. "Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 293 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5249-06 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 6 ноября 2025 года № 243. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2025 года № 37365
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Атырауской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление Энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Атырауской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Атырауской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
Приложение
к постановлению акимата
Атырауской области от 6
ноября 2025 года № 243
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
1. Постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280 "Об утверждении перечня особо важных изолированных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25817).
2. Постановление акимата Атырауской области от 10 октября 2023 года № 196 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5092-06).
3. Постановление акимата Атырауской области от 27 декабря 2024 года № 293 "О внесении дополнений в постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5249-06).