Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 7/15 с "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы және ауылдық елді мекендерінің жер учаскелеріне базалық мөлшерлемелер төлеміне түзету коэффициенттерін және жерлерді аймақтау жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2025 жылғы 21 мамырдағы № 18-31 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 22 мамырда № 7931-15 болып тіркелді
Уәлиханов ауданындық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 7/15 с "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы және ауылдық елді мекендерінің жер учаскелеріне базалық мөлшерлемелер төлеміне түзету коэффициенттерін және жерлерді аймақтау жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4225 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасында:
"Бидайық ауылдық округі" бөлімінде: жолдар, реттік нөмірі 12, алып тасталсын;
"Қаратерек ауылдық округі" бөлімінде: жолдар, реттік нөмірі 18, алып тасталсын;
"Көктерек ауылдық округі" бөлімінде: жолдар, реттік нөмірі 21, алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Саниев

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 7-15 с "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Кишкенеколь и населенных пунктов Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 мая 2025 года № 18-31 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 мая 2025 года № 7931-15
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 7-15 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Кишкенеколь и населенных пунктов Уалихановского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4225) следующие изменения:
в приложении 4 указанного решения:
в разделе "Бидайыкский сельский округ": строку под номером 12, исключить;
в разделе "Каратерекский сельский округ": строку под номером 18, исключить;
в разделе "Коктерекский сельский округ": строку под номером 21, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев