"Ақсу қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 111/16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 253/44 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37636 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақсу қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 111/16 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7493-14 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омаргалиев

О признании утратившим силу решение Аксуского городского маслихата от 23 февраля 2024 года № 111/16 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 253/44. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37636
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Аксу" от 23 февраля 2024 года № 111/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7493-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев