"Бейнеу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 14/121 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 тамыздағы № 32/243 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2025 жылғы 21 тамызда № 36659 болып тіркелді
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейнеу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы №14/121 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4678-12 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1 қосымшада:
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенiмхатқа, заңнамаға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк актіге негiзделген өкiлеттігі күшімен өкілі) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін тоқсанына бір рет Тұрғын үй көмегін беру қағидаларына сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкімет" веб-порталына жүгінеді.
Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын қабылдаған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш

О внесении изменения в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 марта 2024 года № 14/121 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Бейнеуском районе"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15 августа 2025 года № 32/243. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 августа 2025 года № 36659
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 марта 2024 года №14/121 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Бейнеуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4678-12), следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Услугополучатель (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства", согласно Правилам предоставления жилищной помощи.
Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш