Маңғыстау облысы бойынша 2025 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай - ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 8 мамырдағы № 100 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 мамырда № 4791-12 болып тіркелді
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-бабының 2-тармағының 5-14) тармақшасына, "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 180 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28188 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства по Мангистауской области на 2025 год
Постановление акимата Мангистауской области от 8 мая 2025 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 мая 2025 года № 4791-12
В соответствии с подпунктом 5-14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28188), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысы бойынша 2025 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2025 жылғы 8 мамырдағы
№ 100 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы бойынша 2025 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдері
Субсидиялау түрлері
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем
Субсидиялар сомасы, (мың теңге)
1
Балық азықтарын сатып алу үшін шығыстарын өтеуге субсидиялар
1.1
бекіре тұқымдас балықтар мен олардың будандары
кило
грамм

1. Утвердить объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства на 2025 год по Мангистауской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 8 мая 2025 года № 100
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства на 2025 год по Мангистауской области
Виды субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, (тысяч тенге)
1
Субсидии на возмещение расходов за приобретение рыбных кормов
1.1
осетровых видов рыб и их гибридов
килограмм