Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 6/65 "Бөлшек cалықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 43/433 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 желтоқсанда № 37718 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі. және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Осакаров ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 6/65 "Бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6449-09 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың төрағасы К. Саккулаков

О признании утратившим силу решение Осакаровского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 6/65 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2025 года № 43/433. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2025 года № 37718
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026 и подлежит официальному опубликованию.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Осакаровского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 6/65 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 6449-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата К. Саккулаков