Теміртау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 9 шілдедегі № 37/3 "Тізбені және инватакси қызметін алушылар санатын кеңейту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 16 мамырдағы № 19/8 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 19 мамырда № 6772-09 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 3 ақпандағы № 5/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 03.02.2026 № 5/4 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 9 шілдедегі № 37/3 "Тізбені және инватакси қызметін алушылар санатын кеңейту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6623-09 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Теміртау қаласындағы инватакси қызметін алушылар санатын келесі санаттармен кеңейту:
жүріп-тұруы қиын 18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
аяқтарында ампутациялық тұқылдары бар екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар;
жүріс арбалар көмегімен жүретін екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі Г. Ашимов

О внесении изменения в постановление акимата города Темиртау от 9 июля 2024 года № 37/3 "О расширении перечня и категорий получателей услуг инватакси"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 16 мая 2025 года № 19/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 мая 2025 года № 6772-09. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 3 февраля 2026 года № 5/4
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 03.02.2026 № 5/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Темиртау от 9 июля 2024 года № 37/3 "О расширении перечня и категорий получателей услуг инватакси" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6623-09) следующее изменение:
пункт 2 постановления изложить в новой редакции:
"2. Расширить категории получателей услуг инватакси города Темиртау следующими категориями:
дети с инвалидностью до 18 лет, испытывающие затруднения в передвижении;
лица с инвалидностью второй группы, имеющие ампутационные культи нижних конечностей;
лица с инвалидностью второй группы, передвигающиеся с помощью ходунков.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау Г. Ашимов