"Панфилов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 8-19-83 шешімінің күші жойылды деп тану туралы" Панфилов аудандық мәслихатының шешімі
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-52-228 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 24 желтоқсанда № 37668 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Панфилов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 8-19-83 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179-19 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров

Решение Панфиловского районного маслихата "О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 19 марта 2024 года № 8-19-83 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Панфиловскому району"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 23 декабря 2025 года № 8-52-228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2025 года № 37668
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 19 марта 2024 года № 8-19-83 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Панфиловскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 179-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров