Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 53-209 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 29 желтоқсанда № 37704 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Көксу ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2022 жылғы 22 қарашадағы № 35-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30745 болып тіркелген);
2) "Көксу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 20-82 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 185-19 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Коксуского района
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 26 декабря 2025 года № 53-209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2025 года № 37704
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата Коксуского района:
1) "О повышении ставок земельного налога по Коксускому району" от 22 ноября 2022 года № 35-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30745);
2) "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Коксускому району" от 27 марта 2024 года № 20-82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 185-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай