Көксу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі "Көксу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 22-90 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 41-176 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 2 маусымда № 317-19 болып тіркелді
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі "Көксу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 22-90 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195888 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Көксу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай

О внесении изменения в решение маслихата Коксуского района от 15 апреля 2024 года № 22-90 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Коксуском районе"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 30 мая 2025 года № 41-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 2 июня 2025 года № 317-19
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района от 15 апреля 2024 года № 22-90 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Коксуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195888) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Коксуском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай