Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы "Ақсу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 29-130 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 52-225 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 28 сәуірде № 304-19 болып тіркелді
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 мамырдағы "Ақсу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 29-130 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 196746 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақсу ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының төрағасы Б. Сулейменов

О внесении изменения в решение Аксуского районного маслихата от 14 мая 2024 года № 29-130 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Аксуском районе"
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 24 апреля 2025 года № 52-225. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 28 апреля 2025 года № 304-19
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 14 мая 2024 года № 29-130 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Аксуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 196746) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Аксуском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов