Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қаласының, Шалғы және Жәйрем кенттерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 17 тамыздағы № 228 және "Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы № 228 "Салық салу мақсаттары үшін Қаражал қаласының, Шалғы және Жәйрем кенттерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 183 шешімдерінің күштері жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 351 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 6 қаңтарда № 37808 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қаласының, Шалғы және Жәйрем кенттерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту және жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 17 тамыздағы №228 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4956 болып тіркелген) шешімі;
2) Қаражал қалалық мәслихатының "Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 тамыздағы № 228 "Салық салу мақсаттары үшін Қаражал қаласының, Шалғы және Жәйрем кенттерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 қыркүйектегі №183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29890 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова

О признании утратившим силу решений Каражалского городского маслихата "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель города Каражал, поселков Шалгинск и Жайрем и о корректировке базовых ставок земельного налога" от 17 августа 2018 года № 228 и Каражалского городского маслихата "О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 17 августа 2018 года № 228 "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель города Каражал, поселков Шалгинск и Жайрем для целей налогообложения" от 23 сентября 2022 года № 183
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 31 декабря 2025 года № 351. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2026 года № 37808
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решение Каражалского городского маслихата "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель города Каражал, поселков Шалгинск и Жайрем и о корректировке базовых ставок земельного налога" от 17 августа 2018 года №228 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4956);
2) решение Каражалского городского маслихата "О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 17 августа 2018 года № 228 "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель города Каражал, поселков Шалгинск и Жайрем для целей налогообложения" от 23 сентября 2022 года №183 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29890).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата З. Оспанова