"Қордай ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 18-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 52-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 5 желтоқсанда № 37531 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қордай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 қаңтардағы №18-2 "Қордай ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5146 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қордай аудандық мәслихатының төрағасы Н. Садыков

О признании утратившим силу решение Кордайского районного маслихата от 23 января 2024 года № 18-2 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кордайскому району"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2025 года № 52-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 декабря 2025 года № 37531
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кордайского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кордайскому району" от 23 января 2024 года № 18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5146).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кордайского районного маслихата Н. Садыков