Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 27-531/VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 26 қыркүйекте № 36940 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы
А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 27-531/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2-32/VIII "Үржар ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 57-18 болып тіркелген) шешімі;
2. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 15-295/VIII "Үржар ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 302-18 болып тіркелген) шешімі;
3. Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 23-442/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2-32/VIII "Үржар ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 427-18 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 19 сентября 2025 года № 27-531/VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2025 года № 36940
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Урджарского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Урджарского районного маслихата
А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 19 сентября 2025 года
№ 27-531/VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 2-32/VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации правовых актов под № 57-18);
2. Решение Урджарского районного маслихата от 10 июля 2024 года № 15-295/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 2-32/VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 302-18);
3. Решение Урджарского районного маслихата от 28 февраля 2025 года № 23-442/VIII "О внесении дополнения в решение Урджарского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 2-32/VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 427-18).