Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 19/356-VIII "Аягөз ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 24/430-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 сәуірде № 447-18 болып тіркелді
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының "Аягөз ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 19/356-VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 399-18 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5. Әлеуметтік қолдау жылына бір рет бюджет қаражаты есебінен 13 (он үш) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин

О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 19 декабря 2024 года № 19/356-VІІІ "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Аягозского района"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 29 апреля 2025 года № 24/430-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 30 апреля 2025 года № 447-18
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Аягозского района" от 19 декабря 2024 года № 19/356-VIІІ  (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 399-18) следующее изменение:
пункт 5 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
" 5. Социальная поддержка оказывается один раз в год за счет средств бюджета в размере 13 (тринадцать) месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин