Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 117 "Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 250 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 17 қыркүйекте № 36863 болып тіркелді
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының "Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 18 наурыздағы № 117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8545-04 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы.";
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен бекітілген Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі бойынша:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Ырғыз ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидасы.";
Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасында:
4 – тармағынның 1 абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аз қамтылған отбасы (азамат) (немесе оның сенiмхатқа, заңдарға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк құжатқа негiзделген өкiлi) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес ақционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкімет" веб-порталына тоқсанына бір рет жүгінуге құқылы.";
9 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік корпорациядан құжаттардың толық жиынтығын қабылдаған күннен бастап құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап не "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы беру мерзімі 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.";
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Турымов

О внесении изменений в решение маслихата Иргизского района от 18 марта 2024 года № 117 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Иргизском районе"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2025 года № 250. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2025 года № 36863
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменений в решение маслихата Иргизского района от 18 марта 2024 года № 117 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Иргизском районе" (зарегистровано в государственном реестре нормативных правовых актов № 8545-04):
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в Иргизском районе";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в Иргизском районе".
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Иргизском районе, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Размер и правила оказания жилищной помощи в Иргизском районе";
в приложении 1 к указанному решению:
абзац первый пункта 4 изложить в новой редакции:
"4. Малообеспеченная семья (гражданин) (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обратиться за назначением жилищной помощи один раз в квартал в Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Иргизского
районного маслихата
М. Турымов