Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С19-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 8С36-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37800 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С19-4 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8732-03 тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы К.Шинтемиров

О признании утратившим силу решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 8С19-4 "О понижении размера ставки"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 декабря 2025 года № 8С36-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37800
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 8С19-4 "О понижении размера ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8732-03).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К. Шинтемиров