"Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Астана қаласының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 18 наурыздағы № 112-754 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 112-4655 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 1 желтоқсанда № 37508 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Астана қаласының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 18 наурыздағы № 112-754 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1406-01 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 18 марта 2025 года № 112-754 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан, по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Астаны, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд"
Постановление акимата города Астаны от 28 ноября 2025 года № 112-4655. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2025 года № 37508
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 18 марта 2025 года № 112-754 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан, по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Астаны, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 1406-01).
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек