Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Астана қаласының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 18 наурыздағы № 112-754 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 18 наурызда № 1406-01 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 112-4655 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.11.2025 № 112-4655 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 8-бабы 1-тармағының 20-4) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Астана қаласының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ Нұр-Сұлтан қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 112-2072 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1294 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан, по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Астаны, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Постановление акимата города Астаны от 18 марта 2025 года № 112-754. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 марта 2025 года № 1406-01. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 ноября 2025 года № 112-4655.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28.11.2025 № 112-4655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 20-4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан, по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Астаны, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Нур-Султан от 5 октября 2020 года № 112-2072 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Нур-Султана, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан, по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам города Нур-Султана, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 1294).
3. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.С. Мейірхановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімінің
2025 жылғы 18 наурыздағы
№ 112-754 қаулысына
қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Астана қаласының спортшыларына, сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері
Р/с
Спорттық іс-шараның атауы
Жүлделі орын
Жабдықталым мөлшері (АЕК)
Ескертпе
1
2
3
4
5
1.
Олимпиада, Паралимпиада және Сурдлимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
500 АЕК
Төлемдер Олимпиадалық, Паралимпиадалық және Сурдлимпиадалық ойындарға дейін жүзеге асырылады (жазғы, қысқы).
2-орын
400 АЕК
3-орын
300 АЕК
4-орын
200 АЕК
5-орын
100 АЕК
6-орын
50 АЕК
2.
Жасөспірімдер Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
130 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Жасөспірімдер Олимпиадалық ойындарына дейін жүзеге асырылады.
2-орын
120 АЕК
3-орын
110 АЕК
3.
Жабық ғимараттардағы Азия ойындарын қоспағанда Азия, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
150 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Азия, паралимпиадалық және сурдлимпиадалық ойындарға дейін жүзеге асырылады.
2-орын
125 АЕК
3-орын
100 АЕК
4.
Жасөспірімдер Азия ойындары, Азия пара ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
80 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Жасөспірімдер Азия ойындарына, Азия пара ойындарға дейін жүзеге асырылады.
2-орын
70 АЕК
3-орын
60 АЕК
5.
Спорттың Олимпиадалық, Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық түрлері бойынша Әлем чемпионаты (жазғы, қысқы)
1-орын
180 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Әлем чемпионатына (жазғы, қысқы) дейін жүзеге асырылады.
2-орын
160 АЕК
3-орын
140 АЕК
6.
(Әлем Кубогының кезеңдерінен басқа қысқы олимпиадалық спорт түрлері бойынша) Әлем кубогы
1-орын
200 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Әлем кубогына дейін жүзеге асырылады.
2-орын
150 АЕК
3-орын
100 АЕК
7.
Спорттың Олимпиадалық, Паралимпиадалық,
Сурдлимпиадалық түрлері бойынша Азия чемпионаты,
Дүниежүзілік Универсиада (жазғы, қысқы)
1-орын
110 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі спорттың
Азия чемпионаты
дейін жүзеге асырылады.
2-орын
90 АЕК
3-орын
70 АЕК
8.
Спорттың Олимпиадалық, Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық түрлері бойынша жастар арасында Әлем чемпионаты
1-орын
110 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Әлем чемпионаты дейін жүзеге асырылады.
2-орын
90 АЕК
3-орын
70 АЕК
9.
Азия балалары, жастар арасында Азия чемпионаты
1-орын
90 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Азия чемпионаты дейін жүзеге асырылады.
2-орын
70 АЕК
3-орын
50 АЕК
10.
Спорттың Олимпиадалық, Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық түрлері бойынша жастар арасындағы Әлем чемпионаты
1-орын
90 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Әлем чемпионатына дейін жүзеге асырылады.
11.
Спорттың Олимпиадалық, Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық түрлері бойынша жастар арасындағы Азия чемпионаты
1-орын
70 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Азия чемпионатына дейін жүзеге асырылады.
12.
Спорттың Олимпиадалық, Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық түрлері бойынша ересектер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты мен Қазақстан Республикасының Спартакиадасы (жазғы, қысқы)
1-орын
85 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Қазақстан Республикасы чемпионатына дейін (1 жыл) жүзеге асырылады.
2-орын
75 АЕК
3-орын
65 АЕК
13.
Спорттың олимпиадалық түрлері бойынша жастар арасындағы Жастар ойындары мен Қазақстан Республикасының чемпионаты
1-орын
60 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Қазақстан Республикасы чемпионатына дейін (1 жыл) жүзеге асырылады.
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
14.
Тірек-қимыл аппараты, естуі мен көруі зақымдалған мүгедектігі бар ересек спортшылар арасындағы Қазақстан Республикасының Паралимпиадалық, Сурдлимпиадалық ойындары, Қазақстан Республикасының чемпионаты
1-орын
85 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Қазақстан Республикасы чемпионатына дейін (1 жыл) жүзеге асырылады.
2-орын
75 АЕК
3-орын
65 АЕК
15.
Олимпиадалық емес және ұлттық, паралимпиадалық емес спорт түрлері бойынша ересектер арасындағы Қазақстан Республикасының чемпионаты, Олимпиадалық емес спорт түрлерінен Қазақстан Республикасының спартакиадасы (жазғы, қысқы)
(олимпиадалық емес және ұлттық түрлер бойынша кемінде 8 спортшы қатысқан, салмақ дәрежесі мен пәнге)
1-орын
70 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Қазақстан Республикасы чемпионатына дейін (1 жыл) жүзеге асырылады.
2-орын
60 АЕК
16.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мейрханова Е.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 18 марта 2025 года
№ 112-754
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам города Астаны,
входящим в состав сборных команд Республики Казахстан, по видам спорта
(национальных сборных команд по видам спорта), а также спортсменам города
Астаны, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан
(национальных сборных команд) по игровым видам спорта
№ п/п
Наименование спортивного мероприятия
Призовое место
Размер содержания (МРП)
Примечание
1
2
3
4
5
1.
Олимпийские, Паралимпийские и Сурдлимпийские игры (летние, зимние)
1 место
500 МРП
Выплаты осуществляются до следующих Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских играх (летние, зимние)
2 место
400 МРП
3 место
300 МРП
4 место
200 МРП
5 место
100 МРП
6 место
50 МРП
2.
Юношеские Олимпийские игры
(летние, зимние)
1 место
130 МРП
Выплаты осуществляются до следующих Юношеских Олимпийских играх, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
120 МРП
3 место
110 МРП
3.
Азиатские, Паралимпийские, Сурдлимпийские игры, за исключением азиатских игр в закрытых помещениях (летние, зимние)
1 место
150 МРП
Выплаты осуществляются до следующих Азиатских, паралимпийских и сурдлимпийских игр, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена
2 место
125 МРП
3 место
100 МРП
4.
Юношеские азиатские игры, Параазиатские игры (летние, зимние)
1 место
80 МРП
Выплаты осуществляются до следующих Юношеских азиатских игр, Параазиатских игр, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
70 МРП
3 место
60 МРП
5.
Чемпионат мира по Олимпийским, Паралимпийским, Сурдлимпийским видам спорта (летние, зимние)
1 место
180 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Мира, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
160 МРП
3 место
140 МРП
6.
Кубок мира (по зимним Олимпийским видам спорта, кроме этапов Кубка мира)
1 место
200 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Кубка мира, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
150 МРП
3 место
100 МРП
7.
Чемпионат Азии по Олимпийским, Паралимпийским, Сурдлимпийским видам спорта, Всемирная универсиада (летняя, зимняя)
1 место
110 МРП
Выплаты осуществляются до следующего чемпионата Азии, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
90 МРП
3 место
70 МРП
8.
Чемпионат мира среди молодежи по Олимпийским, Паралимпийским, Сурдлимпийским видам спорта
1 место
110 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Мира, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена
2 место
90 МРП
3 место
70 МРП
9.
Чемпионат Азии среди молодежи, дети Азии
1 место
90 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Азии, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
70 МРП
3 место
50 МРП
10.
Чемпионат мира среди юниоров по Олимпийским, Паралимпийским, Сурдлимпийским видам спорта
1 место
90 МРП
Выплаты осуществляются до следующего чемпионата Мира, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
11.
Чемпионат Азии среди юниоров по Олимпийским, Паралимпийским, Сурдлимпийским видам спорта
1 место
70 МРП
Выплаты осуществляются до следующего чемпионата Азии, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
12.
Чемпионат Республики Казахстан и Спартакиада Республики Казахстан (летняя, зимняя) по Олимпийским, Паралимпийским, Сурдлимпийским видам спорта среди взрослых
1 место
85 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Республики Казахстан (1 год), в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
75 МРП
3 место
65 МРП
13.
Молодежные игры и чемпионат Республики Казахстан среди молодежи по Олимпийским видам спорта
1 место
60 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Республики Казахстан (1 год), в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП
14.
Паралимпийские, Сурдлимпийские игры Республики Казахстан, чемпионат Республики Казахстан среди спортсменов с инвалидностью с поражением опорно-двигательного аппарата, слуха и зрения среди взрослых
1 место
85 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Республики Казахстан (1 год), в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
75 МРП
3 место
65 МРП
15.
Чемпионат Республики Казахстан по национальным, неолимпийским и непаралимпийским видам спорта среди взрослых, спартакиада Республики Казахстан (летняя, зимняя) по неолимпийским видам спорта (по национальным и неолимпийским видам при участии не менее 8 спортсменов, в весовой категории и дисциплине)
1 место
70 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Республики Казахстан (1 год), в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
60 МРП
16.

Ересектер арасындағы ұлттық және олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша Азия чемпионаты (олимпиадалық емес түрлер бойынша кемінде 12 спортшы қатысқан, салмақ дәрежесі мен пәнге кемінде 5 ел қатысуы тиіс)
1-орын
80 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Азия чемпионатына дейін жүзеге асырылады.
2-орын
70 АЕК
3-орын
50 АЕК
17
Ересектер арасындағы ұлттық спорт және олимпиадалық емес, паралимпиадалық емес спорт түрлері бойынша Әлем чемпионаты (олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша кемінде 12 спортшы қатысқан, салмақ дәрежесі мен спорт саласынан кемінде 10 ел қатысуы тиіс)
1-орын
100 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Әлем чемпионатына дейін жүзеге асырылады.
2-орын
90 АЕК
3-орын
70 АЕК
18.
Ұлттық және олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша жастар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты (кемінде 8 спортшы қатысқан, салмақ дәрежесі мен пәнге)
1-орын
35 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Қазақстан Республикасы чемпионатына дейін (1 жыл) жүзеге асырылады.
19
Дүниежүзілік көшпенділер ойындары
1-орын
150 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Дүниежүзілік Көшпенділер ойындарына дейін жүзеге асырылады.
2-орын
125 АЕК
3-орын
100 АЕК
20
Паралимпиада және сурдлимпиада спорт түрлері бойынша жастар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты (кемінде 8 спортшы қатысқан, салмақ дәрежесі мен пәнге)
1-орын
35 АЕК
Төлемдер спортшы спорттық дайындықты жалғастырған жағдайда келесі Қазақстан Республикасының чемпионатына дейін (1 жыл) жүзеге асырылады.
Олимпиадалық спорт түрлерінен Қазақстан Республикасының құрама командаларына кіретін Астана қаласының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалары) спортшыларының жаттықтырушыларына сондай-ақ Астана қаласында спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларының жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері
Р/с
Спорттық іс-шараның атауы
Жүлделі орын
Жабдықталым мөлшері (АЕК)
Ескертпе
1.
Ересектер арасындағы Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
120 АЕК
Төлемдер келесі Олимпиадалық, Паралимпиадалық және Сурдлимпиадалық ойындарға дейін жүзеге асырылады (жазғы, қысқы).
2-орын
100 АЕК
3-орын
80 АЕК
2.
Жасөспірімдер Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
100 АЕК
Төлемдер келесі Жасөспірімдер Азия ойындарына, Параазиялық ойындарға дейін жүзеге асырылады.
2-орын
80 АЕК
3-орын
60 АЕК
3.
Ересектер арасындағы Әлем чемпионаты, Азия ойындары
1-орын
80 АЕК
Төлемдер келесі Әлем чемпионатына, Азия ойындарына дейін жүзеге асырылады.
2-орын
70 АЕК
3-орын
60 АЕК
4.
Ересектер арасындағы Дүниежүзілік универсиада, Азия чемпионаты
1-орын
60 АЕК
Төлемдер келесі Дүниежүзілік Универсиадаға, Азия чемпионатына дейін жүзеге асырылады.
2-орын
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
_________________________________

Чемпионат Азии по национальным и неолимпийским видам спорта среди взрослых (по неолимпийским видам при участии не менее 12 спортсменов, в весовой категории и дисциплине должны участвовать не менее 5 стран)
1 место
80 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Азии, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
70 МРП
3 место
50 МРП
17.
Чемпионат мира по национальным и неолимпийским, непаралимпийским видам спорта среди взрослых (по неолимпийским видам при участии не менее 12 спортсменов, в весовой категории и дисциплине должны участвовать не менее 10 стран)
1 место
100 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Мира, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
90 МРП
3 место
70 МРП
18.
Чемпионат Республики Казахстан по национальным и неолимпийским видам спорта среди молодежи (при участии не менее 8 спортсменов, в весовой категории и дисциплине)
1 место
35 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Республики Казахстан (1 год), в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
19.
Всемирные игры кочевников
1 место
150 МРП
Выплаты осуществляются до следующих Всемирных играх кочевников, в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
2 место
125 МРП
3 место
100 МРП
20.
Чемпионат Республики Казахстан по паралимпийским и сурдлимпийским видам спорта среди молодежи
(при участии не менее 8 спортсменов, в весовой категории и дисциплине)
1 место
35 МРП
Выплаты осуществляются до следующего чемпионата Республики Казахстан (1 год), в случае продолжения спортивной подготовки спортсмена.
Размеры ежемесячного денежного содержания тренерам спортсменов города Астаны,
входящих в состав сборных команд Республики Казахстан по Олимпийским видам
спорта (национальных команд по видам спорта), а также тренерам и руководителям
клубных команд спортсменов города Астаны, выступающим в составах сборных
команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта
№ п/п
Наименование спортивного мероприятия
Призовое место
Размер содержания (МРП)
Примечание
1.
Олимпийские, Паралимпийские и Сурдлимпийские игры среди взрослых (летние, зимние)
1 место
120 МРП
Выплаты осуществляются до следующих Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских играх (летние, зимние)
2 место
100 МРП
3 место
80 МРП
2.
Юношеские олимпийские игры (летние, зимние)
1 место
100 МРП
Выплаты осуществляются до следующих Юношеских азиатских игр, Параазиатских игр
2 место
80 МРП
3 место
60 МРП
3.
Чемпионат мира, азиатские игры среди взрослых
1 место
80 МРП
Выплаты осуществляются до следующего Чемпионата Мира, Азиатских игр.
2 место
70 МРП
3 место
60 МРП
4.
Всемирная универсиада, чемпионат Азии среди взрослых
1 место
60 МРП
Выплаты осуществляются до следующей Всемирной Универсиады, Чемпионата Азии.
2 место
50 МРП
3 место
40 МРП