Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 338/45-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 қарашада № 37449 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші осы шешімнің қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден
Астана қаласы мәслихатының
2025 жылғы 12 қарашадағы
№ 338/45-VIII шешіміне
қосымша
Астана қаласы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Нұр-Сұлтан қаласының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 220/25-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1150 болып тіркелген);
2. "Астана қаласының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 220/25-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 511/68-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1276 болып тіркелген);
3. "Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 220/25-VI" Нұр-Сұлтан қаласының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 72/10-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24057 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 12 ноября 2025 года № 338/45-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2025 года № 37449
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден
Приложение к решению
маслихата города Астаны
от 12 ноября 2025 года
№ 338/45-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
1. Решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 220/25-VI "О Правилах общего водопользования города Нур-Султана" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1150);
2. Решение маслихата города Нур-Султана от 30 июня 2020 года № 511/68-VI "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 220/25-VI "О Правилах общего водопользования города Астаны" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1276);
3. Решение маслихата города Нур-Султана от 12 августа 2021 года № 72/10-VII "О внесении изменения в решение маслихата города Нур-Султана от 12 декабря 2017 года № 220/25-VI "О Правилах общего водопользования города Нур-Султана" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24057).