Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2025 жылғы 15 қазандағы № 297-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 қазанда № 37171 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27- бабының 1 - тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Персоналды басқару департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция министрі
А. Шаккалиев
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция министрі
2025 жылғы 15 қазандағы
№ 297-НҚ бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің, оның ведомстволары мен олардың аумақтық бөлімшелерінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 18-НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20041 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің, оның ведомстволары мен олардың аумақтық бөлімшелерінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 18-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 150-НҚ бұйрығы.
3. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің, оның ведомстволары мен олардың аумақтық бөлімшелерінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 18-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 272-НҚ бұйрығы.

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 15 октября 2025 года № 297-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2025 года № 37171
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению, к настоящему приказу.
2. Департаменту по управлению персоналом Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр торговли
и интеграции
Республики Казахстан
А. Шаккалиев
Приложение к приказу
Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 15 октября 2025 года
№ 297-НҚ
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 10 февраля 2020 года № 18-НҚ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан, его ведомств и их территориальных подразделений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20041).
2. Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 25 апреля 2023 года № 150-НҚ "О внесении изменения в приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 10 февраля 2020 года № 18-НҚ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан, его ведомств и их территориальных подразделений".
3. Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 272-НҚ "О внесении изменения в приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 10 февраля 2020 года № 18-НҚ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан, его ведомств и их территориальных подразделений".