"Жаңартылатын энергия көздерінің пайдаланылуына және жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша жоспарланатын объектілердің іске асырылуына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 74 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2025 жылғы 5 тамыздағы № 303-н/қ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 тамызда № 36638 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жаңартылатын энергия көздерінің пайдаланылуына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 74 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10455 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі туралы ереженің 15-тармағы 367) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік статистика туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жаңартылатын энергия көздерінің пайдаланылуына және жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша жоспарланатын объектілердің іске асырылуына мониторинг жүргізу қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Жаңартылатын энергия көздерінің пайдаланылуына және жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша жоспарланатын объектілердің іске асырылуына мониторинг жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 367) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді және жаңартылатын энергия көздерінің (бұдан әрі – ЖЭК) пайдаланылуына және жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша жоспарланатын объектілердің іске асырылуына мониторинг жүргізу тәртібін айқындайды.";
көрсетілген Қағидаларға 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жаңартылатын энергия көздері департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;

О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 11 февраля 2015 года № 74 "Об утверждении Правил осуществления мониторинга за использованием возобновляемых источников энергии и реализацией планируемых объектов по использованию возобновляемых источников энергии"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 5 августа 2025 года № 303-н/қ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 августа 2025 года № 36638
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 11 февраля 2015 года № 74 "Об утверждении Правил осуществления мониторинга за использованием возобновляемых источников энергии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10455), следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 367) пункта 15 Положения о Министерстве энергетики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах осуществления мониторинга за использованием возобновляемых источников энергии и реализацией планируемых объектов по использованию возобновляемых источников энергии, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила осуществления мониторинга за использованием возобновляемых источников энергии и реализацией планируемых объектов по использованию возобновляемых источников энергии" (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 367) пункта 15 Положения о Министерстве энергетики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994, подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", и определяют порядок осуществления мониторинга за использованием возобновляемых источников энергии и реализацией планируемых объектов по использованию возобновляемых источников энергии (далее – ВИЭ).";
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту по возобновляемым источникам энергии Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
Е. Аккенженов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2025 жылғы 5 тамыздағы
№ 303-н/қ бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 11 ақпандағы
№ 74 бұйрығымен
бекітілген
Жаңартылатын энергия
көздерінің пайдаланылуына
және жаңартылатын энергия
көздерін пайдалану бойынша
жоспарланатын объектілердің
іске асырылуына мониторинг
жүргізу қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау саласындағы уәкілетті органға.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан интернет –ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entities/energo/activities/directions?lang=ru.
Әкімшілік нысанның атауы: Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерінің электр және (немесе) жылу энергиясын өндіру және босату туралы ақпараты.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: № 1 ЖЭК нысан.
Кезеңділік: тоқсан сайын.
Есепті кезең: ______ жылғы_______тоқсан.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы: жаңартылатын энергия көздерін (бұдан әрі – ЖЭК) пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдар.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 (он бесінші) күнінен кешіктірмей.
Жинау әдісі: қағаз жеткізгіште, электрондық түрде.
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерінің электр және (немесе) жылу энергиясын өндіру және босату туралы ақпараты

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Е. Аккенженов
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 5 августа 2025 года № 303-н/қ
Утверждены
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 11 февраля 2015 года № 74
Приложение 1
к Правилам осуществления
мониторинга за использованием
возобновляемых источников
энергии и реализацией
планируемых объектов
по использованию возобновляемых
источников энергии
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган в области поддержки использования возобновляемых источников энергии.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/energo/activities/directions?lang=ru.
Наименование административной формы: Информация о производстве и отпуске электрической и (или) тепловой энергии объектами по использованию возобновляемых источников энергии.
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: форма № 1 ВИЭ.
Периодичность: ежеквартальная.
Отчетный период: _____квартал _______года.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: энергопроизводящие организации, использующие возобновляемые источники энергии (далее – ВИЭ).
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: не позднее 15 (пятнадцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Метод сбора: на бумажном носителе, в электронном виде.
Информация о производстве и отпуске электрической и (или) тепловой энергии объектами по использованию возобновляемых источников энергии

1. Энергия өндіруші ұйымның атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі_______________________________________________________________
2. ЖЭК пайдалану объектісінің атауы ____________________________
3. ЖЭК пайдалану объектісінің мекенжайы ______________________
4. ЖЭК пайдалану объектісінің белгіленген қуаты (кВт)
_________________________________________________________________
5. Пайдаланатын ЖЭК түрі________________________________________

1. Наименование, бизнес-идентификационный номер энергопроизводящей
организации _________________________________________________
2. Наименование объекта по использованию ВИЭ
____________________________________________________________
3. Адрес объекта по использованию ВИЭ
____________________________________________________________
4. Установленная мощность объекта по использованию ВИЭ (кВт)
____________________________________________________________
5. Вид используемого ВИЭ ____________________________________

6. Жинау нысаны (электрондық/қағаз)_________________________
7. Жалпы жұмыс орындарының саны__________, оның ішінде:
1) әйелдер ______
2) ерлер ________
Көрсеткіштер
___тоқсан ішіндегі нақты өндіріс
___тоқсан ішіндегі болжамдық өндіріс
1
2
3
1
Электр энергиясын өндіру, мың киловатт сағат
2
Жылу энергиясын өндіру, гигакалория
3
Электр энергиясын босату, мың киловатт сағат
4
Жылу энергиясын босату, гигакалория
5
Электр энергиясының орташа босату бағасы, теңге/киловатт сағат қосылған құн салығынсыз
6
Жылу энергиясының орташа өлшемді босату бағасы, теңге/ гигакалория қосылған құн салығынсыз
Телефоны ______________________________________________________
Электрондық поштаның мекенжайы ___________________________________
Орындаушы ____________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) ______________ қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам __________________ қолы
_______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы)
Ескертпе:
Электр және (немесе) жылу энергиясын өндіру үшін ЖЭК-тың екі және одан көп түрлерін пайдаланған жағдайда, есеп әрбір түрі бойынша жеке ұсынылады.
Мөрдің орны:___________________________________________________
"Жаңартылатын энергия
көздерін пайдалану
объектілерінің электр және
(немесе) жылу энергиясын
өндіру және босату туралы
ақпараты" әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерінің электр және (немесе) жылу энергиясын өндіру және босату туралы ақпараты" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (индексі: № 1 ЖЭК нысан, мерзімділігі: тоқсан сайын)
"Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерінің электр және (немесе) жылу энергиясын өндіру және босату туралы ақпараты" әкімшілік деректер нысанында мынадай деректер енгізіледі:
1-тармақта ақпарат ұсынатын ұйымның толық атауы және бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
2-тармақта жаңартылатын энергия көздерін (бұдан әрі – ЖЭК) пайдалану объектісінің атауы көрсетіледі;
3-тармақта ЖЭК объектісінің нақты мекенжайы көрсетіледі;
4-тармақта ЖЭК объектісінің қуаты көрсетіледі;
5-тармақта ЖЭК пайдалану объектісінің түрі (күн, жел, гидроэлектр станциясы, биогаз қондырғысы) көрсетіледі;
6-тармақта энергия өндіруші ұйымдардың ақпаратты ұсыну нысаны көрсетіледі;
7-тармақта объектіге қызмет көрсетуге тартылған жұмыскерлердің, оның ішінде әйелдер және ерлердің жалпы саны көрсетіледі.

6. Форма сбора (электронная/бумажная) _________________________
7. Общее количество рабочих мест__________, в том числе:
1) женских ______
2) мужских ______
Показатели
Фактическая выработка за _ квартал
Прогнозная выработка за_ квартал
1
2
3
1
Производство электрической энергии, тысяч киловатт час
2
Производство тепловой энергии, Гигакалория
3
Отпуск электрической энергии, тысяч киловатт час
4
Отпуск тепловой энергии, Гигакалория
5
Средневзвешенная отпускная цена электрической энергии, тенге/киловатт час без налога на добавленную стоимость
6
Средневзвешенная отпускная цена тепловой энергии, тенге/ Гигакалория без налога на добавленную стоимость
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель__________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Примечание: в случае использования двух и более видов ВИЭ информация
по планируемому проекту ВИЭ, отчет предоставляется отдельно по каждому виду.
Место для печати: ______________________________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информация о производстве
и отпуске электрической и (или)
тепловой энергии объектами
по использованию возобновляемых
источников энергии"
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Информация о производстве и отпуске электрической и (или) тепловой энергии
объектами по использованию возобновляемых источников энергии"
(Индекс: форма № 1 ВИЭ, периодичность: ежеквартальная)
В форме административных данных "Информация о производстве и отпуске электрической и (или) тепловой энергии объектами по использованию возобновляемых источников энергии" включаются следующие данные:
в пункте 1 указывается полное наименование организации, предоставляющей информацию и бизнес-идентификационный номер;
в пункте 2 указывается наименование объекта по использованию возобновляемых источников энергии (далее – ВИЭ);
в пункте 3 указывается фактический адрес объекта ВИЭ;
в пункте 4 указывается мощность объекта ВИЭ;
в пункте 5 указывается вид объекта (солнечная, ветровая, гидроэлектростанция и биогазовая установка), использующего ВИЭ;
в пункте 6 указывается форма предоставления информации энергопроизводящими организациями;
в пункте 7 указывается общее количество работников, задействованных в обслуживании объекта, из них женщин и мужчин.

1-жолдың 2-бағанында есепті кезеңдегі (тоқсан) ЖЭК объектілерінің электр энергиясын өндіруінің нақты деректері көрсетіледі;
1-жолдың 3-бағанында алдағы есепті кезеңге (тоқсан) ЖЭК объектілерінің электр энергиясын өндіруінің болжамды деректері көрсетіледі;
2-жолдың 2-бағанында есепті кезеңдегі (тоқсан) ЖЭК объектілерінің жылу энергиясын өндіруінің нақты деректері көрсетіледі;
2-жолдың 3-бағанында алдағы есепті кезеңге (тоқсан) ЖЭК объектілерінің жылу энергиясын өндіруінің нақты деректері көрсетіледі;
3-жолдың 2-бағанында есепті кезеңдегі (тоқсан) электр желісіне босатылған электр энергиясының нақты саны көрсетіледі;
3-жолдың 3-бағанында алдағы есепті кезеңге (тоқсан) электр желісіне босатуға жоспарланған электр энергиясының болжамды саны көрсетіледі;
4-жолдың 2-бағанында есепті кезеңдегі (тоқсан) бірыңғай жылу жүйесіне босатылған жылу энергиясының нақты саны көрсетіледі;
4-жолдың 3-бағанында алдағы есепті кезеңге (тоқсан) бірыңғай жылу жүйесіне босатуға жоспарланған жылу энергиясының болжамды саны көрсетіледі;
5-жолдың 2-бағанында есепті кезеңде (тоқсан) энергия өндіруші ұйымның электр энергиясын сатқан орташа бағасы көрсетіледі;
5-жолдың 3-бағанында алдағы есепті кезеңде (тоқсан) энергия өндіруші ұйымның электр энергиясын сатуды жоспарлайтын орташа бағасы көрсетіледі;
6-жолдың 2-бағанында есепті кезеңде (тоқсан) энергия өндіруші ұйымның жылу энергиясын сатқан орташа бағасы көрсетіледі;
6-жолдың 3-бағанында алдағы есепті кезеңде (тоқсан) энергия өндіруші ұйымның жылу энергиясын сатуды жоспарлайтын орташа бағасы көрсетіледі.
бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 11 ақпандағы
№ 74 бұйрығымен бекітілген
Жаңартылатын энергия
көздерінің пайдаланылуына
және жаңартылатын энергия
көздерін пайдалану бойынша
жоспарланатын объектілердің
іске асырылуына мониторинг
жүргізу қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау саласындағы уәкілетті органға.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан интернет – ресурста орналастырылған: https://rfc.kegoc.kz/vie/about.
Әкімшілік нысанның атауы: Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану жөніндегі жоспарланатын жоба бойынша ақпарат.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі: № 2 ЖЭК нысан.
Кезеңділік: тоқсан сайын.
Есепті кезең: ______ жылғы_______тоқсан.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы: жаңартылатын энергия көздерін (бұдан әрі – ЖЭК) пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдар, қаржы-есеп айырысу орталығы.

в графе 2 строки 1 указываются фактические данные выработки электрической энергии объектами ВИЭ за отчетный период (квартал);
в графе 3 строки 1 указываются прогнозные данные выработки электрической энергии объектами ВИЭ на предстоящий отчетный период (квартал);
в графе 2 строки 2 указываются фактические данные выработки тепловой энергии объектами ВИЭ за отчетный период (квартал);
в графе 3 строки 2 указываются прогнозные данные выработки тепловой энергии объектами ВИЭ на предстоящий отчетный период (квартал);
в графе 2 строки 3 указывается фактическое количество электроэнергии, отпущенной в электрическую сеть за отчетный период (квартал);
в графе 3 строки 3 указывается прогнозное количество электроэнергии, планируемой к отпуску в электрическую сеть на предстоящий отчетный период (квартал);
в графе 2 строки 4 указывается фактическое количество тепловой энергии, отпущенной в единую тепловую систему за отчетный период (квартал);
в графе 3 строки 4 указывается прогнозное количество тепловой энергии, планируемой к отпуску в единую тепловую систему на предстоящий отчетный период (квартал);
в графе 2 строки 5 указывается средняя цена, по которой энергопроизводящая организация продала электрическую энергию в отчетном периоде (квартал);
в графе 3 строки 5 указывается средняя цена, по которой энергопроизводящая организация планирует продавать электрическую энергию в предстоящий отчетный период (квартал);
в графе 2 строки 6 указывается средняя цена, по которой энергопроизводящая организация продала тепловую энергию в отчетном периоде (квартал);
в графе 3 строки 6 указывается средняя цена, по которой энергопроизводящая организация планирует продать тепловую энергию в предстоящий отчетный период (квартал).
Приложение 2 к приказу
Утверждены
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 11 февраля 2015 года № 74
Приложение 2
к Правилам осуществления
мониторинга за использованием
возобновляемых источников
энергии и реализацией
планируемых объектов
по использованию возобновляемых
источников энергии
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Предоставляется: в уполномоченный орган в области поддержки использования возобновляемых источников энергии.
Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: https://rfc.kegoc.kz/vie/about.
Наименование административной формы: Информация по планируемому проекту по использованию возобновляемых источников энергии.
Индекс формы административных данных: форма № 2 ВИЭ.
Периодичность: ежеквартальная.
Отчетный период: _____квартал _______года.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе: энергопроизводящие организации, использующие возобновляемые источники энергии (далее – ВИЭ), расчетно-финансовый центр.

Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: ЖЭК пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдар үшін есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10 (оныншы) күнінен кешіктірмей қаржы-есеп айырысу орталығына, қаржы-есеп айырысу орталығы үшін жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау саласындағы уәкілетті органға есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15 (он бесінші) күнінен кешіктірмей ұсынылады.
Жинау әдісі: қағаз жеткізгіште, электрондық түрде.
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша жоспарланатын жоба жөнінде ақпарат
1. Энергия өндіруші ұйымның атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі ___________________________________
2. Энергия өндіруші ұйымның мекенжайы ___________________
3. Объектінің атауы және қуаты _________________________________
4. Пайдалануға берудің жоспарланған күні (айы, жылы)_____________
5. Жер учаскесінің болуы (мемлекеттік актінің № ) ___________________
6. Қосылу нүктесінің болуы (техникалық шартты кім берді және орындау мерзімі.)________________________________________________________
7. Қаржыландыру сомасы мен көзі (банк, меншікті және басқа да қаражат)
________________________________________________________
8. Шетелдік тараптан келген қатысушылардың деректері (ел, компания деректері)
_________________________________________________________________
9. Қазақстан тарапынан келген қатысушылардың деректері_____________
10. Құрылыс кезіндегі жұмыс орындарының жалпы саны________, оның ішінде:
1) әйелдер _____;
2) ерлер _______.
11. Жоба бойынша ағымдағы жағдай ________________________________
Телефоны ______________________________________________________
Электрондық поштаның мекенжайы ________________________________
Орындаушы ____________________________________________________
________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Ескертпе:
ЖЭК-тың екі және одан да көп түрлері пайдаланылған жағдайда, жоспарланатын ЖЭК жобасы бойынша ақпарат, есеп әрбір түрі бойынша жеке ұсынылады.
Мөрдің орны:___________________________________________________
"Жаңартылатын энергия
көздерін пайдалану бойынша
жоспарланатын жоба жөніндегі
ақпарат" әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша жоспарланатын жоба жөніндегі ақпарат" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсіндірме (индексі: № 2 ЖЭК нысан, мерзімділігі: тоқсан сайын)
"Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша жоспарланатын жоба жөніндегі ақпарат" әкімшілік деректер нысанына мынадай деректер енгізіледі:
1-тармақта ақпарат беретін ұйымның толық атауы және бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
2-тармақта ЖЭК пайдалану объектісінің нақты мекенжайы (облыс, қала/аудан, елді мекен) көрсетіледі;
3-тармақта ЖЭК объектісінің атауы және белгіленген қуаты көрсетіледі;
4-тармақта пайдалануға берудің жоспарланған күні (айы, жылы) көрсетіледі;
5-тармақта жер учаскесінің болуы туралы ақпарат көрсетіледі (мемлекеттік актінің № __ );
6-тармақта қосу нүктесінің болуы туралы ақпарат көрсетіледі (техникалық шартты кім берді және мерзімі);
7-тармақта сома және қаржыландыру көздері (банк, меншікті және басқа қаражат) туралы ақпарат көрсетіледі;
8-тармақта шетелдік тараптан келген қатысушылардың деректері көрсетіледі (ел, компания деректері);
9-тармақта Қазақстан тарапынан келген қатысушылардың деректері көрсетіледі;
10-тармақта әйелдер, ерлер үшін құрылыс кезінде жұмыс орындарының саны туралы ақпарат көрсетіледі;
11-тармақта жоба бойынша ағымдағы жағдай туралы ақпарат белгілі бір күнге (күні, айы, жылы) көрсетіледі.

Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: для энергопроизводящих организаций в адрес расчетного финансового центра - не позднее 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом, для расчетного финансового центра в адрес уполномоченного органа в области поддержки использования возобновляемых источников энергии - не позднее 15 (пятнадцатого) числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Метод сбора: на бумажном носителе, в электронном виде.
Информация по планируемому проекту по использованию возобновляемых источников энергии
1. Наименование, бизнес-идентификационный номер энергопроизводящей
организации _______________________________________________
2. Адрес энергопроизводящей организации ______________________
3. Наименование объекта и мощность __________________________
4. Планируемая дата ввода в эксплуатацию (месяц, год) ___________
5. Наличие земельного участка (№ государственного акта) _________
6. Наличие точки подключения (кем выдано техническое условие
и срок исполнения) __________________________________________
7. Сумма и источник финансирования
(банк, собственные и другие средства)
____________________________________________________________
8. Данные участников от иностранной стороны (страна, данные компании)
____________________________________________________________
9. Данные участников от казахстанской стороны__________________
10. Общее количество рабочих мест во время строительства ________,
в том числе:
женских _____
мужских _____
11. Текущая ситуация по проекту _______________________________
Телефон ____________________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________________
Исполнитель__________________________________________ ______
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Примечание:
в случае использования двух и более видов ВИЭ информация по планируемому
проекту ВИЭ, отчет предоставляется отдельно по каждому виду.
Место для печати: ________________________________________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информация по планируемому
проекту по использованию
возобновляемых источников
энергии"
Пояснения по заполнению формы административных данных
"Информация по планируемому проекту по использованию возобновляемых источников энергии"
(Индекс: форма № 2 ВИЭ, периодичность: ежеквартальная)
В форме административных данных "Информация по планируемому проекту по использованию возобновляемых источников энергии", включаются следующие данные:
в пункте 1 указываются полное наименование организации, предоставляющей информацию и бизнес-идентификационный номер;
в пункте 2 указывается фактический адрес объекта по использованию ВИЭ (область, город/район, населенный пункт);
в пункте 3 указываются наименование объекта ВИЭ и установленная мощность;
в пункте 4 указывается планируемая дата ввода в эксплуатацию (месяц, год);
в пункте 5 указывается информация о наличие земельного участка (№ __ государственного акта);
в пункте 6 указываются информация о наличие точки подключения (кем выдано техническое условие и срок);
в пункте 7 указываются информация о сумме и источниках финансирования (банк, собственные и другие средства);
в пункте 8 указываются данные участников от иностранной стороны (страна, данные компании);
в пункте 9 указываются данные участников от казахстанской стороны;
в пункте 10 указывается информация о количестве рабочих мест во время строительства для женского и мужского пола;
в пункте 11 указывается информация о текущей ситуации по проекту по состоянию на определенную дату (число, месяц, год).