Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 118/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 ақпанда № 7474-14 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 322/41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына, Қазақстан Республикасы өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін беру қағидаларын бекіту туралы" № 117 бұйрығына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 322/41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
6 ақпандағы № 118/15
шешіміне 1-қосымша
Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары
Ескерту. 1-қосымшаның атауы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 322/41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Тұрғын үй көмегі жергілікті бюджет қаражаты есебінен Екібастұз қаласының аумағындағы тұрақты тіркелген және тұратын, Қазақстан Республикасының аумағындағы жалғыз тұрғынжай ретінде меншік құқығында тұрған аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды жалдаушыларға (қосымша жалдаушыларға):
-кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жұмсалатын шығыстарға;
-коммуналдық қызметтерді және телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуға;
-мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалға алған тұрғынжайды пайдаланғаны үшін шығыстарды төлеуге беріледі.
Тұрғын үй көмегін есептеуге енгізілген аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) шығыстары жоғарыда көрсетілген бағыттардың әрқайсысы бойынша шығыстардың сомасы ретінде айқындалады.
Тұрғын үй көмегі кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жұмсалатын, коммуналдық қызметтер мен телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды пайдалануға арналған шығыстарды төлеу сомасы арасындағы айырма ретінде және көрсетілетін қызметті алушының осы мақсаттарға жұмсайтын шығыстарының шекті жол берілетін деңгейі 5 (бес) пайыз мөлшерінде айқындалады.

Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в городе Экибастуз
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 6 февраля 2024 года № 118/15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 8 февраля 2024 года № 7474-14
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 322/41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", со статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", Приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Экибастуз согласно приложению 1 к настоящему решению
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 322/41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решения Экибастузского городского маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 6 февраля 2024 года № 118/15
Размер и Правила оказания жилищной помощи в Экибастуз
Сноска. Заголовок приложения 1 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 322/41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Жилищная помощь предоставляется за счет средств местного бюджета малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно зарегистрированным и проживающим в жилище на территории города Экибастуз, которое находится на праве собственности как единственное жилище на территории Республики Казахстан, также нанимателям (поднанимателям) жилища из государственного жилищного фонда и жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, на оплату:
- расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума;
- потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций;
- расходов за пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.
Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений.
Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, и предельно допустимым уровнем расходов услугополучателя на эти цели, в размере 5 (пяти) процентов.

2. Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін тағайындауды уәкілетті орган "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) жүзеге асырады.
2 - тарау. Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері
3. Тұрғын үй көмегінің мөлшерін Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін беру қағидаларын бекіту туралы" № 177 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33763 болып тіркелген) ( бұдан әрі – Қағидалар) 4-1 тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші есептейді.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 322/41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Телекоммуникациялар желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақы тарифтерінің көтерiлуiне өтемақы Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" № 295/НҚ бұйрығына сәйкес жүргізіледі.
5. Алып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 322/41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3 - тарау. Тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі
6. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін аз қамтылған отбасы (азамат) (не нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша оның өкілі) "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясына" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталына мынадай құжаттар тізбесімен жүгінеді:
1) Мемлекеттік корпорацияға:
Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат немесе цифрлық құжаттар сервисі арқылы электрондық құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін);
отбасының табысын растайтын құжаттар (тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алынатын мәліметтерді қоспағанда);
жұмыс орнынан анықтама не жұмыссыз тұлға ретінде тіркелгені туралы анықтама (тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алынатын мәліметтерді қоспағанда);
балаларға және басқа да асырауындағы адамдарға алимент туралы мәліметтер;
банктік шот;
тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шоттар;
коммуналдық қызметтерді тұтыну шоттары;
телекоммуникация қызметтері үшін түбіртек-шот немесе байланыс қызметтерін көрсетуге арналған шарттың көшірмесі;
жергілікті атқарушы орган ұсынған жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының мөлшері туралы шот;

2. Назначение жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (далее - уполномоченный орган).
Глава 2. Размер оказания жилищной помощи
3. Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем в соответствии с пунктом 4-1 приказа Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33763) (далее – Правила).
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 322/41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Компенсация услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, производится в соответствии с приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам".
5. Исключен решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 322/41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 3. Порядок оказания жилищной помощи
6. Для назначения жилищной помощи малообеспеченная семья (гражданин) (либо его представитель по нотариально заверенной доверенности) обращается в Некоммерческое акционерное общество "Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или на веб-портал "электронного правительства" со следующим перечнем документов:
1) в Государственную корпорацию:
заявление по форме согласно приложению 1 к Правилам;
документ, удостоверяющий личность, либо электронный документ из сервиса цифровых документов (для идентификации личности);
документы, подтверждающие доходы семьи (за исключением сведений получаемых из соответствующих государственных информационных систем);
справка с места работы либо справка о регистрации в качестве безработного лица (за исключением сведений получаемых из соответствующих государственных информационных систем);
сведения об алиментах на детей и других иждивенцев;
банковский счет;
счета о размерах ежемесячных взносов на содержание жилого дома (жилого здания);
счета на потребление коммунальных услуг;
квитанцию-счет за услуги телекоммуникаций или копия договора на оказание услуг связи;
счет о размере арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, предъявленный местным исполнительным органом;

2) "электрондық үкіметтің" веб-порталына:
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
отбасының табысын растайтын құжаттардың электрондық көшірмесі;
жұмыс орнынан анықтаманың электрондық көшірмесі не жұмыссыз адам ретінде тіркелгені туралы анықтама;
балаларға және басқа да асырауындағы адамдарға алимент туралы мәліметтердің электрондық көшірмесі;
банктік шоттың электрондық көшірмесі;
тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шоттың электрондық көшірмесі;
коммуналдық қызметтерді тұтыну шотының электрондық көшірмесі;
телекоммуникация қызметтері үшін түбіртек-шоттың электрондық көшірмесі немесе байланыс қызметтерін көрсетуге арналған шарттың көшірмесі;
жергілікті атқарушы орган ұсынған жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының мөлшері туралы шоттың электрондық көшірмесі.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 25.08.2025 № 261/32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын қабылдаған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 25.08.2025 № 261/32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Тұрғын үй көмегі ағымдағы тоқсанда құжаттарды тапсыру уақытына қарамастан өткен тоқсанның тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерге кеткен жиынтық кіріс пен шығыстар бойынша бір тоқсан мерзімге тағайындалады.
9. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган Қағидалар негізінде тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсанға есептейді.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 02.04.2026 № 322/41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Алып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 04.06.2024 № 163/20 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Алып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 04.06.2024 № 163/20 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2) на веб-портал "электронного правительства":
запрос в форме электронного документа, удостоверенный ЭЦП услугополучателя;
электронная копия документов, подтверждающих доходы семьи;
электронная копия справки с места работы либо справка о регистрации в качестве безработного лица;
электронная копия сведений об алиментах на детей и других иждивенцев;
электронная копия банковского счета;
электронную копию счета о размерах ежемесячных взносов на содержание жилого дома (жилого здания);
электронную копию счета на потребление коммунальных услуг;
электронную копию квитанцию-счет за услуги телекоммуникаций или копию договора на оказание услуг связи;
электронную копию счета о размере арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, предъявленного местным исполнительным органом.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 25.08.2025 № 261/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 25.08.2025 № 261/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Жилищная помощь назначается сроком на один квартал независимо от времени подачи документов в текущем квартале по совокупному доходу и расходам на содержание жилища и коммунальных услуг предыдущего квартала.
9. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи на основании Правил.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 02.04.2026 № 322/41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Исключен решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 04.06.2024 № 163/20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Исключен решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 04.06.2024 № 163/20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

12. Тұрғын үй көмегін төлеуді уәкілетті орган тұрғын үй көмегін алушылардың өтініші бойынша тұрғын үй көмегін тағайындау туралы шешім қабылданған айдан кейінгі айдың 10 күніне дейін ай сайын тұрғын үй көмегін алушылардың жеке шоттарына есептелген сомаларды аудару жолымен екінші деңгейдегі банктер және банк қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыратын лицензиялары бар ұйымдар арқылы жүзеге асырады.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 25.08.2025 № 261/32 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Отбасы тұрғын үй көмегін заңсыз тағайындауға әкеп соққан көрінеу жалған ақпаратты және (немесе) дәйексіз құжаттарды ұсынған кезде өтініш берушіге және оның отбасына тұрғын үй көмегін төлеу оны тағайындаудың бүкіл кезеңіне тоқтатылады.
14. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі қолданыстағы заңнамаға сәйкес жүргізіледі.
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
6 ақпандағы № 118/15
шешіміне 2 - қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 111/15 "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін мен тәртібін айқындау туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5461 болып тіркелген).
2. Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 72/11 "Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 111/15 "Екібастұз қаласының аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25303 болып тіркелген).
3. Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 17 ақпандағы № 102/16 "Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 111/15 "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26912 болып тіркелген).
4. Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 26/4 "Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 111/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7356-14 болып тіркелген).

12. Выплата жилищной помощи осуществляется уполномоченным органом по заявлению получателей жилищной помощи через банки второго уровня и организации, имеющие лицензии осуществляющие отдельные виды банковской деятельности путем перечисления начисленных сумм на лицевые счета получателей жилищной помощи ежемесячно до 10 числа месяца следующего за месяцем принятия решения о назначении жилищной помощи.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 25.08.2025 № 261/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. При представлении семьей заведомо ложной информации и (или) недостоверных документов, повлекших за собой незаконное назначение жилищной помощи, заявителю и его семье выплата жилищной помощи прекращается на весь период ее назначения.
14. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг производится в соответствии с действующим законодательством.
Приложение 2
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 6 февраля 2024 года
№ 118/15
Перечень утративших силу некоторых решений Экибастузкого городского маслихата
1. Решение маслихата города Экибастуза от 17 марта 2017 года № 111/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5461).
2. Решение маслихата города Экибастуза от 11 ноября 2021 года № 72/11 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 17 марта 2017 года № 111/15 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Экибастуз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25303).
3. Решение маслихата города Экибастуза от 17 февраля 2022 года № 102/16 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 17 марта 2017 года № 111/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26912).
4. Решение маслихата города Экибастуза от 20 июня 2023 года № 26/4 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 17 марта 2017 года № 111/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7356-14).

5. Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 93/10 "Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 111/15 "Екібастұз қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7422-14 болып тіркелген).

5. Решение маслихата города Экибастуза от 21 ноября 2023 года № 93/10 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 17 марта 2017 года № 111/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Экибастуз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7422-14).