Ақсу қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 111/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 ақпанда № 7493-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 253/44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 19.12.2025 № 253/44 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексінің) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 %-дан 2 %-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омаргалиев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Аксу
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 23 февраля 2024 года № 111/16. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 28 февраля 2024 года № 7493-14. Утратило силу решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 19 декабря 2025 года № 253/44
Сноска. Утратило силу решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 19.12.2025 № 253/44 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в городе Аксу с 4 % на 2 % по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев