Сарқан ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 21-90 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 26 наурызда № 181-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 53-204 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.01.2026 № 53-204 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4% (төрт пайыздан) 3% (үш пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Сарканскому району
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 21-90. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 26 марта 2024 года № 181-19. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата области Жетісу от 6 января 2026 года № 53-204
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата области Жетісу от 06.01.2026 № 53-204 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат Сарканского района РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Сарканскому району с 4% (четырех процентов) до 3% (трех процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков