Кербұлақ ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 13-104 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 28 наурызда № 186-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 22.12.2025 № 31-245 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 % (төрт пайыздан) 2 % (екі пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Кербұлақ аудандық мәслихатының төрағасы К. Бекиев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кербулакскому району
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 28 марта 2024 года № 13-104. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 28 марта 2024 года № 186-19. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 22 декабря 2025 года № 31-245
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 22.12.2025 № 31-245 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кербулакскому району с 4% (четырех процентов) до 2% (двух процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кербулакского районного маслихата К. Бекиев