Сәтбаев қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 105 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 105-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 241 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 24.12.2025 № 241 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 пайыздан 2 пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Сатпаев
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 28 февраля 2024 года № 105. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 6 марта 2024 года № 105-20. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 24 декабря 2025 года № 241
Сноска. Утратило cилу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 24.12.2025 № 241 (вводится в действие с 01.01.2026 и подлежит официальному опубликованию).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в городе Сатпаев с 4% на 2% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов