Үржар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 20-384/VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қарашада № 378-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 31-652/VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 31.12.2025 № 31-652/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Үржар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшерін салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 %-дан 3 %-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы
А. Омаров

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Урджарском районе
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 25 ноября 2024 года № 20-384/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 ноября 2024 года № 378-18. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2025 года № 31-652/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 31.12.2025 № 31-652/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Урджарском районе с 4% на 3% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Урджарского районного маслихата
А. Омаров