Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 299 "Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № 210 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қыркүйекте № 8625-04 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 24.12.2025 № 324 қаулысымен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 299 "Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 7706 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Шалкарского района от 26 ноября 2020 года № 299 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 5 сентября 2024 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 сентября 2024 года № 8625-04. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 24 декабря 2025 года № 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2025 № 324 (вводится в действие с 01.01.2026).
Акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 26 ноября 2020 года № 299 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7706) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.