Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С19-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8732-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 8С36-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 31.12.2025 № 8С36-4 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы К.Шинтемиров

О понижении размера ставки
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 8С19-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8732-03. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 декабря 2025 года № 8С36-4
Сноска. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31.12.2025 № 8С36-4 (вводится в действие с 01.01.2026)
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в Егиндыкольском районе с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров