Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 "Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 196 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 қазанда № 5092-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 243 қаулысымен

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 10 октября 2023 года № 196. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 12 октября 2023 года № 5092-06. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 6 ноября 2025 года № 243

Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 06.11.2025 № 243 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 "Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25817 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесінде:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 06.11.2025 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280 "Об утверждении переченя особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25817) следующие изменение и дополнения:
в перечне особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области:

60-1
"Жалғансай" оқшау су құбыры
60-2
"Таңдай" оқшау су құбыры
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

60-1
Локальный водопровод "Жалгансай"
60-2
Локальный водопровод "Тандай"
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов