Мәслихаттың 2018 жылғы 25 мамырдағы № 253 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 56 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қарашада № 10093 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.02.2026 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение маслихата от 25 мая 2018 года № 253 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23 ноября 2023 года № 56. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 27 ноября 2023 года № 10093. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13 февраля 2026 года № 223
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.02.2026 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 25 мамырдағы № 253 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7807 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Лисаков қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" (бұдан әрі – Кодекс) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510-бабына сәйкес және Лисаков қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы негізінде Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

1. Внести в решение маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 25 мая 2018 года № 253 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7807) следующие изменения:
заголовок к указанному решению изложить в новой редакции:
"О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Лисаковске";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее – Кодекс) и на основании схемы зонирования земель города Лисаковска Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Лисаков қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзетуді жүзеге асырсын.
Осы тармақтың ережесі Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысының төрайымы К. Мухамадиева
Мәслихаттың

"1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога в городе Лисаковске согласно приложению к настоящему решению.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева
Приложение
к решению маслихата