Шиелі ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 4/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдеде № 8433-11 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 37/25 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 37/25 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А. Жандарбеков

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Шиелийскому району
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 июня 2023 года № 4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июля 2023 года № 8433-11. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 37/25
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 02.12.2025 № 37/25 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Шиелийскому району с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А. Жандарбеков