Сырдария ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 41 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 8435-11 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 227 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырдария ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Сырдария аудандық мәслихат төрағасы Е. Әжікенов

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Сырдарьинскому району
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 30 июня 2023 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июля 2023 года № 8435-11. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2025 года № 227
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 23.12.2025 № 227 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Сырдарьинскому району с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Председатель Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов