Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушылары мен клуб командаларының басшыларына ай сайынғы ақшалай қамтылым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы
Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 23 мамырдағы № 99 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 80-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысының әкімдігінің 2025 жылғы 18 қарашадағы № 195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысының әкімдігінің 18.11.2025 № 195 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 1-тармағының 20-4) тармақшасына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушылары мен клуб командаларының басшыларына ай сайынғы ақшалай қамтылым төлемдерінің мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам области Абай, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам области Абай, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Постановление акимата области Абай от 23 мая 2023 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 25 мая 2023 года № 80-18. Утратило силу постановлением акимата области Абай от 18 ноября 2025 года № 195
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Абай 18.11.2025 № 195 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 20-4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам области Абай, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан, по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам области Абай, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Абай облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) әкімдіктің осы қаулысын Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) әкімдіктің осы қаулысын Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Әкімдіктің осы қаулысының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления акимата в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления акимата на интернет-ресурсе акимата области Абай.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата возложить на курирующего заместителя акима области Абай.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігі
2023 жылғы 23 мамырдағы
№ 99 қаулысына
қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командалардың (ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Абай облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушылары мен клуб командаларының басшыларына ай сайынғы ақшалай қамтылым төлемдерінің мөлшері
Спорттық жарыстардың атауы
Жүлде орын
Спортшыларға төлем мөлшері (АЕК)
Жаттықтырушыларға төлем мөлшері (АЕК)
1.
Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1 орын

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение к постановлению
Акимата области Абай
от 23 мая 2023 года
№ 99
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам области Абай, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам области Абай, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Наименование спортивного соревнования
Призовое место
Размер выплат спортсменам (МРП)
Размер выплат тренерам (МРП)
1.
Олимпийские игры (летние, зимние)
1 место