Ақсуат ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы
Абай облысы Ақсуат ауданының әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31551 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ақсуат ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Ақсуат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Ақсуат ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсуат ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданының әкімі А. Смаилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аксуат аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақсуат ауданы әкімінің
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Ақсуат ауданының аумағында сайлау учаскелері № 175 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ойшілік ауылы, Байбарақ көшесі, 30, Ойшілік ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ойшілік ауылының аумағы.
№ 176 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Айнабастау ауылы, атауы жоқ көше, Айнабастау фельдшерлік пункті "Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының Ақсуат ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Айнабастау, Томар, Ақжал, ауылдарының аумағы.
Ескерту. № 176 сайлау учаскесі жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 03.04.2026 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 177 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тана мырза ауылы, А. Жұбанов көшесі, 6, Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "Тана мырза атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Тана мырза, Есім ауылдарының аумағы.
№ 178 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Құмкөл ауылы, Қабанбай көшесі, 14, Құмкөл ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Құмкөл ауылының аумағы.
№ 179 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарғыба ауылы, 2, квартал, Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "Ю. Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қарғыба ауылының аумағы.
№ 180 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көкбастау ауылы, атауы жоқ көше, Көкбастау медициналық пункті "Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының Ақсуат ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкбастау ауылының аумағы.
№ 181 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызыл-Жұлдыз ауылы, А. Маргұлан көшесі, 2, Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "Бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қызыл-Жұлдыз ауылының аумағы.
№ 182 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесі, 27, Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақсуат ауданының Марат Имашев атындағы балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақсуат, Училище ауылдары:

Об образовании избирательных участков на территории района Аксуат
Решение акима района Аксуат области Абай от 30 декабря 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31551
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории района Аксуат согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Аксуат" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата района Аксуат после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Аксуат.
5. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аксуат А. Смаилов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Аксуат
Приложение к решению
акима района Аксуат
от 30 декабря 2022 года № 3
Избирательные участки по району Аксуат: Избирательный участок № 175
Центр избирательного участка: село Ойшилик, улица Байбарак, 30, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта" Ойшиликский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Ойшилик.
Избирательный участок № 176
Центр избирательного участка: село Айнабастау, нет улиц, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Аксуат управления здравоохранения области Абай" Фельдшерский пункт Айнабастау.
Границы избирательного участка: территории сел Айнабастау, Томар, Акжал.
Сноска. Избирательный участок № 176 в редакции решения акима района Аксуат области Абай от 03.04.2026 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 177
Центр избирательного участка: село Тана мырза, улица А. Жубанова, 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Тана мырзы" отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: территория сел Тана мырза, Есим.
Избирательный участок № 178
Центр избирательного участка: село Кумколь, улица Кабанбая, 14, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта" Кумкольский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Кумколь.
Избирательный участок № 179
Центр избирательного участка: село Каргыба, 2 квартал, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ю. Гагарина", отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: территория села Каргыба.
Избирательный участок № 180
Центр избирательного участка: село Кокбастау, нет улиц, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Аксуат управления здравоохранения области Абай" Кокбастауский медицинский пункт.
Границы избирательного участка: территория села Кокбастау.
Избирательный участок № 181
Центр избирательного участка: село Кызыл-Жулдыз, улица А. Маргулана, 2, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа", отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: территория села Кызыл-Жулдыз.
Избирательный участок № 182
Центр избирательного участка: село Аксуат, улица Кабанбая, 27, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа имени Марата Имашева района Аксуат" управления физической культуры и спорта области Абай.
Границы избирательного участка: сел Аксуат, Училище:

Т.Рысқұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
К.Шыныбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Кәрібай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Б.Ахметжанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Ғ. Мүсірепов көшесі 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 48, 49 үйлер;
Құрманғазы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Б.Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19 үйлер;
Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
К.Нұрбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Т.Ұранхаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
И.Байзақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Т.Қосаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Ш.Айманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 40 үйлер;
Жандосов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
№ 183 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесі, 27А, Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Ақсуат ауданының Марат Имашев атындағы балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақсуат ауылы:
М.Имашев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
А.Байқыдыров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Тыныбаевтар көшесі 1, 2, 3,4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 24, 27, 28 үйлер;
М.Әуезов көшесі 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;

улица Т. Рыскулова дома 1, 2, 3, 4, 5;
улица К.Шыныбаева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Карибая дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Б.Ахметжанова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Г.Мусрепова дома 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 48, 49;
улица Курмангазы дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Б.Момышулы дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19;
улица Жамбыл дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица К.Нурбаева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Т.Уранхаева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица И.Байзаков дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Т.Косаев дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Ш.Айманова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 40;
улица Жандосова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Избирательный участок № 183
Центр избирательного участка: село Ақсуат, улица Кабанбая, 27А, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа имени Марата Имашева района Аксуат" управления физической культуры и спорта области Абай.
Границы избирательного участка: село Аксуат:
В границах улицы М.Имашева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица А.Байкыдырова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Тыныбаевых дома , 2, 3,4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 24, 27, 28;
улица М. Ауэзова дома 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;

Қожамқұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
Ә.Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38 үйлер;
Тұяқ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Ш.Жүнісқұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Қабанбай көшесі 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Жақсылықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
С.Мұқанов көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
У.Байзақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
№ 184 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесі, 5А, "Абай облысы білім басқармасының Ақсуат колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі оқу корпусының ғимраты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақсуат ауылы:
Қасымханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
М. Мәметова көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 36, 38, 39, 40 үйлер;
Би Боранбай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Бакин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Қабанбай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
С. Сейфуллин көшесі 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Ырғызбай ата көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Тоғасбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
М.Сапоров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 54, 55, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Қ.Оразалин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Н.Махамбетов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Т.Қуатжанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
М.Сыдықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
№ 185 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 20, Ақсуат мәдениет үйі "Аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақсуат ауылы:

улица Кожамкулова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица А.Молдагуловой дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38;
улица Туяк дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Ш.Жүнусқулова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Кабанбая дома 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Жаксылыкова дома 1, 2, 3, 4, 5;
улица С.Муканова дома 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица У.Байзакова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Избирательный участок № 184
Центр избирательного участка: село Аксуат, улица Кабанбая, 5А, здание учебного корпуса коммунального государственного учреждения "Колледж Аксуат управления образования области Абай".
Границы избирательного участка: село Аксуат.
улица Касымханова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Абая дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица М. Маметовой дома 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 36, 38, 39, 40;
улица Би Боранбая дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Бакина дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40;
улица Кабанбая дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица С. Сейфуллина дома 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Ыргызбай ата дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Тогасбаева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица М.Сапоров дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 54, 55, 57, 58, 59, 60;
улица К.Оразалин дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Н.Махамбетов дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Т. Куатжанов дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица М.Сыдыков дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Избирательный участок № 185
Центр избирательного участка: село Аксуат, улица Абылайхана, 20, здание "Отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта" районный дом культуры Аксуат.
Границы избирательного участка: село Аксуат.

Абылайхан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Қабанбай көшесі 31, 33, 35, 38, 42, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 60, 62, 64 үйлер;
Ы. Кабеков көшесі 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39 үйлер;
Қаршығын көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36 үйлер;
Амангелді көшесі 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Молдабай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Қазыбаев көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 38 үйлер;
Қ. Самарханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
Ш. Уәлиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Қ.Сатбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
№ 186 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Екпін ауылы, Молдабай көшесі 33, Екпін ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Екпін ауылының аумағы
Ескерту. № 186 сайлау учаскесі жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 04.04.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 187 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аққала ауылы, Шағынаудан көшесі, 46, Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "Бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аққала ауылының аумағы.
№ 188 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көкжыра ауылы, 2 квартал, Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкжыра ауылының аумағы.
№ 189 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Серіктес ауылы, Жүнісбаева көшесі, 13, Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "Бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Серіктес, Базар ауылдарының аумағы.
№ 190 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мүрсәлім ауылы, атауы жоқ көше, Мүрсәлім фельдшерлік пункті "Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының Ақсуат ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мүрсәлім, Қызбай, Мешел ауылдарының аумағы.

улица Абылайхана дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Кабанбая дома 31, 33, 35, 38, 42, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 60, 62, 64;
улица Ы. Кабекова дома 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39;
улица Каршигин дома 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36;
улица Амангелды дома 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Молдабая дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Казыбаева дома , 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 38;
улица К. Самарханова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Ш. Уалиханова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица С. Сейфуллина дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица К.Сатбаева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Избирательный участок № 186
Центр избирательного участка: село Екпин, улица Молдабая 33, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Екпинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Екпин.
Сноска. Избирательный участок № 186 в редакции решения акима района Аксуат области Абай от 04.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 187
Центр избирательного участка: село Аккала, Микрорайон, 46, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа" отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: села Аккала.
Избирательный участок № 188
Центр избирательного участка: село Кокжыра, 2 квартал, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М.Ауезова" отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: села Кокжыра.
Избирательный участок № 189
Центр избирательного участка: село Сериктес, улица Жунисбаева, 13, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа" отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: сел Сериктес, Базар.
Избирательный участок № 190
Центр избирательного участка: село Мурсалим, нет улиц, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Аксуат управления здравоохранения области Абай" Фельдшерский пункт Мурсалим.

Ескерту. № 190 сайлау учаскесі жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 03.04.2026 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 191 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сатпаев ауылы, Ботай көшесі 4, Сатпаев ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сатпаев ауылының аумағы
Ескерту. № 191 сайлау учаскесі жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 04.04.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 192 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктүбек ауылы, А. Байтұрсынов көшесі, 46, Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "Көктүбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктүбек ауылының аумағы.
№ 193 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сұлутал ауылы, атауы жоқ көше. Абай облысы, білім басқармасының Ақсуат ауданы бойынша білім бөлімінің "Бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сұлутал ауылының аумағы.
"№ 194 сайлау учаскесі Сайлау учаскесінің орталығы: Ырғызбай ауылы, Б. Сәрсенов көшесі 12/в, Ырғызбай ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Сайлау учаскесінің шекаралары: Ырғызбай ауылының аумағы.
Ескерту. № 194 сайлау учаскесі жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 04.04.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 195 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Кіндікті ауылы, Кенжалы би көшесі 22, Кіндікті ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Кіндікті ауылының аумағы
Ескерту. № 195 сайлау учаскесі жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімінің 04.04.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 196 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызыл кесік ауылы, Үйрек Ана көшесі, 2, Қызыл кесік мәдениет үйі "Аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қызыл кесік, Егіндібұлақ, Шетбоғас ауылдарының аумағы.
№ 197 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үштөбе ауылы, Шәкіби көшесі 79, Үштөбе ауылдық клубы "Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үштөбе ауылының аумағы

Сноска. Избирательный участок № 190 в редакции решения акима района Аксуат области Абай от 03.04.2026 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 191
Центр избирательного участка: село Сатпаев, улица Ботай 4, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Сатпаевский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Сатпаев.
Сноска. Избирательный участок № 191 в редакции решения акима района Аксуат области Абай от 04.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 192
Центр избирательного участка: село Коктубек, улица А. Байтурсынова, 46, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Коктубек" отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: села Коктубек.
Избирательный участок № 193
Центр избирательного участка: село Сулутал, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа" отдела образования по району Аксуат, области Абай.
Границы избирательного участка: села Сулутал.
Избирательный участок № 194
Центр избирательного участка: село Ыргызбай, улица Б. Сарсенов 12/в, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Ыргызбайский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Ыргызбай.
Сноска. Избирательный участок № 194 в редакции решения акима района Аксуат области Абай от 04.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 195
Центр избирательного участка: село Киндикти, улица Кенжалы би 22, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Киндиктинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Киндикти
Сноска. Избирательный участок № 195 в редакции решения акима района Аксуат области Абай от 04.04.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 196
Центр избирательного участка: село Кызыл кесик, улица Уйрек Ана, 2, здание "Отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта" дом культуры Кызыл кесик.
Границы избирательного участка: сел Кызыл кесик, Егиндибулак, Шетбогас.
Избирательный участок № 197
Центр избирательного участка: село Уштобе, улица Шакиби би 79, здание государственного учереждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района Аксуат" Уштобинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Уштобе.