Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалаcы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 138 "Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 706 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25896 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 01.12.2025 № 454 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы" Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 138 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4470 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі 4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Б. Ізғалиевке жүктелсін.";
орыс тілінде 5 тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. "Жаңаөзен қалалық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ю. Коккозов) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Б. Ізғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров

О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30 марта 2021 года № 138 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщении в городе Жанаозен"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 10 декабря 2021 года № 706. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25896.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 01.12.2025 № 454 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Жанаозен Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30 марта 2021 года № 138 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщении в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4470) следующие изменения:
в пункт 4 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 5 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.".
2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Коккозов Ю) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Изгалиева Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров